Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
2011-2012 transfer dönemi
  • Sayfalar #
  • 1
Offline BABASCARFACE
[ Hep yenilikten yana oluruz ama eskilerin yerini hi ]
BABASCARFACE

# 26.5.2011 09:27:20
arkadişler transfer dönemi bitene kadar kimler ne almış ne vermiş şurda paylaşalımda fazla konu açılmasın ve kimsede haddini aşan kouşma yapmasın

Beşiktaş, Trabzonsporlu futbolcu Egemen Korkmaz ile 4 yıllığına anlaştı. Tecrübeli oyuncunun kulüpten yıllık 1 milyon 100 bin Euro ve maç başına 25 bin Euro alacağı açıklandı

Trabzonspor, Umut Bulut`un bonservisi konusunda Fransa`nın Toulouse takımı ile anlaşmaya vardı. Golcü oyuncu önümüzdeki sezon Toulouse forması giyecek.

Selçuk İnan yarışını Galatasaray kazandı. Bu sezon gösterdiği performansla büyük alkış alan Selçuk İnan Galatasaray ile anlaştı. Anlaşma 5 yıllık...(hayırlı olsun umarım guzel bi kadro ile bu sezonu unuttururlar)

Sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri olan Karabüksporlu Emmanuel Emenike Fenerbahçe`ye transfer oldu. Nijeryalı futbolcu sarı lacivertli ekibe 9 milyon Euro bonservisle geldi.(klasik fenevbahce transferi ben kendimi bildim bileli fb bu tur adamlara dunya bi para verir elinde patlar yinede akıllanmaz arkadaş bu adam o parayı hak etmiyo niye boşa harcıyosun)

bu arada fb ile kardeş klubu eskişehir anlaşmak uzereymiş sezer öztürk transferinde.

İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline ozzy
[ Hayat sende saklı. Sende hayat varsa herkeste olacaktır! ]
ozzy

# 26.5.2011 09:39:22
9 Milyon Euro Emenik`ye değil kulübüne ödenen para. Emenikeye en fazla 2milyon verirler. Trabzonspor`un yabancılarının neredeyse tamamı gitti. Chale, Yattara, Jaja, Collman resmen gittiler. Egemen ve Selçukla birlikte bu sene istikrar sağlayan takım bozulmuş oldu. Seneye Trabzondan bi nane olmaz. Selçuk İnan`ın Galatasarayı seçme sebebi tamamen duygusal; yeni bir başkan yeni bir teknik ekip gelmişken parasal olarak istediğini fazlasıyla alabileceği bir ortam yakaladı bence. Hasan Şaş arkadaşıymış falan bunlar hikaye.
....ooooOOOO|||Beni Bana Sor,Beni Bende Anla!|||OOOOoooo...
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 26.5.2011 10:26:20
emenikeye bonservisi için 9 milyon euro fazla ne olursa olsun o para verilmez bu adamı almak için guiza örnegi karşınızda kaldıki geçmiştede fb böyle transferleri oldu inş. seneye guzel kadro kurarlarda avrupada başarılı olurlar diyordum ama daha dakika 1 gol 1 oldu pek umudum yok böyle transfer politikası izlenirse.
İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline ozzy
ozzy

# 26.5.2011 10:27:10
Emenike iş yapar hacı Guiza değil bu.
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 26.5.2011 10:33:47
bi gs`li olarak tum takımlarımızın avrupada iş yapmasını istiyorum ama başarı istiyorsanız bu adamla olmaz turkiye ligine yönelikse tamam birşey demem ama bizim takımlarımızda artık avrupayla mucadele edecek duruma gelmeli karabukta 10 kişi emenikeye çalışıyor adam buyuk boşluklar buluyordu fb`de herkes ona çalışmıcak ustelik çakılı savunmaya karşı oynıcak kaldıki avrupa maçlarında ruyasında göremice oyuncular karşısında olcak
Offline ozzy
ozzy

# 26.5.2011 10:41:13
sen emenike yi bizde gör bi. Sonra bu konuya döneriz
Offline KaranLIk
[ Tanrı Türk`ü Korusun ve Yüceltsin C* ]
KaranLIk

# 26.5.2011 11:36:18
Emenikiye verilen paraya 3,5 milyon dolar daha koyarsın avrupa`nın iyi golcülerinden birisini alırdın..
Veya Real Madrid de forma şansı bulamayan Kaka`yı 2 seneliğine kiralasa daha mantıklı bulabilirdim...
Fenerbahçe`nin transferlerini bugüne kadar hiç beğenmedim formayı giyemeyecek bir dünya insan var takımda... Hoş bu sadece Fenerbahçe için geçerli değil... Bu durumda en iyi Trabzonspor oldu derim bu futbolcuların hiç biri bir sonraki sene aynı performansı sergeleyemezler ne kadar çok paraya satarlarsa o kadar çok kar ederler düşüncesindeyim...
"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."
Offline ozzy
ozzy

# 26.5.2011 11:43:29
Yılmaz Trabzonspor onların çoğunu satamadı ama bi para kazanamıyorlar. Çoğunun bonservisi elinde Kendileri gitti. Satılmadı.
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 26.5.2011 13:17:41
Uğur hem kimse haddini aşmasın diyorsun ilk mesajında sen haddini aşıyorsun.

Ne demek Fenerbahce ve kardeş kulübü Eskişehirspor? Neye atıfta bulunuyorsun? Fene"v"bahce konusuna değinmek bile istemiyorum. O başlı başına hadsizlik.
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 26.5.2011 14:15:36
evo eskişehirin sezeri fb`den başka kimseye satmıcanı sende biliyorsun ustelik lig maçında da herşey ortadaydı her yıl oldugu gibi bu yılda avrupayı boş verip tr ligiyle taraftarı avutmaya yönelik çalışıyolar kardeşim taraftar olarak bakma dışarıdan bi gözle bak bu transfer ne kadar size avrupada başarı sağlar yapıca 3-4 transferle oturmuş olan kadroyu daha da iyi yapacaklarına takımda oynayamıcak adamı alıyolar yine avrupada bi türk takımını izlemek yerine barcelona madrid arsenal gibi takımları izlicez tabi düşen ülke puanlarıda gözden kaçmasın bkn. portekiz takımlarına biz artık futbolcu alırken 2-3 kaset izleyip veya 6-7 gol attı diye almayalım ya adam akıllı şunları takip edelim bugun dunyada birçok keşfedilmemiş yabacı oyuncu var o 9 milyon euroyu emenikeye verceklerine 1-2 tane genç bulsalar çok daha karlı bi işe girirler ustelik avrupada oynıca için gelen oyuncu kendini pazarlamak için çok daha iyi oynıcaktır.
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 26.5.2011 15:37:50
Yok ben Emenike`nin fiyatında değilim Uğur. Ayrıca o konuda da sana katılıyorum. Yani fiyat konusunda haklısın. Ancak ben Emenike`nin özellikle şampiyonlar liginde çılgın şeyler yapacağına inanıyorum o ayrı.

Benim tepkim şuna. Sen hem haddinizi aşmayın diyorsun ancak mesajında kötü tahrikler var. Yani haddini sen aşıyorsun. Hani verdiğin mesaj iyi. Sakin olalım, kardeş olalım, sevişelim savaşmayalım mesajı. Bir yandan bunu söylerken diğer yandan aksini yapıyorsun.
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 26.5.2011 17:15:21

Bunu yapmayı hiç sevmiyorum .
Offline yek_the_best
[ ]
yek_the_best

# 26.5.2011 23:23:16
Emenike son derece karakterli ve kişilikli bir futbolcudur, tıpkı Ali Bilgin gibi
Offline WeLLy_MuRaT
[ Oturuyorum. ]
WeLLy_MuRaT

# 1.6.2011 21:04:16
Emenike`nin Fenerbahçeye çok yakıştığını düşünüyorum.
Kardeş takım hususunda ise hepimiz kardeşiz, bu kavga ne diye ?

R`leri söyleyememek suç değildir.
Aziz Yıldırım`a özgürlük!
Bu ülkenin aydınlık insanları, Size Cumhuriyet yakışır.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS