Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
2013 diziler
  • Sayfalar #
  • 1
Offline jase
[ ]
jase

# 24.5.2013 00:41:42
Hangi dizileri izliyosunuz kimlerin oyunculuklarını beğeniyorsunuz??
kuzeygüney intikam galip derviş takip edyorum en çok

rüzgar özür dilese de dal kırıldı bir kere
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 24.5.2013 01:03:24
Takip ediyorum diyebileceğim bir dizi yok. Hiçbir bölümünü kaçırmadan izlediğim tek dizi Aşk-ı Memnu idi, ondan sonra televizyon alışkanlığım hemen hemen kalmadı.
Bir ara internetten İntikam`ı izliyordum, sonra bıraktım onu da takip etmeyi. Kuzey Güney yine aynı şekilde..
Şimdi sadece Karadayı ve Huzur Sokağı`na bakıyorum arada annem izlerken

Haftasonu özellikle dizilerin tekrar bölümleriyle dolu kanallar
Haftada bir hepsine şöyle 10 dk bakmak yetiyor fikir sahibi olabilmek için

Oyunculara gelince; Beren Saat`i çok beğeniyorum, her açıdan. Hem görsel olarak hem de oyunculuk olarak
İntikam`ı da sırf o kadın yüzünden izlemeye başlamıştım zaten. Hala denk geldikçe bakarım

Bunun yanında Çetin Tekindor`u tek geçerim elbette.
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline junior_shaitan
[ Dünya’nın en büyük yüküdür; Aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak ]
junior_shaitan

# 24.5.2013 01:43:50
leyla ile mecnun favorimdir.
BANA SALDIRACAK GÜCÜ OLAN HERKESE GÜCÜM YETER !
Offline bmumcuoglu
[ ]
bmumcuoglu

# 24.5.2013 21:05:14
Pek zamanım olmadığından şöyle bir şey yapıyorum. Eğer zamanım yoksa ne yapıp ne edip Karadayı`yı izliyorum bir şekilde. Hiç olmadı araba kullanırken yarı izliyor yarı dinliyorum

Sonra biraz daha zamanım olursa önem sıram şu şekilde; Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Yalan Dünya ve çakma Monk olan Galip Derviş.
Bye bye happiness, hello loneliness...
Offline doubster
[ Kıdemli Üye ]
doubster

# 24.5.2013 21:45:40
Bir Behzat Ç vardı o da gitti ya La!
Offline bmumcuoglu
[ ]
bmumcuoglu

# 24.5.2013 22:11:54
Behsat Ç`yi başında izlemedim. Sonrasında da başlamadım ama izlesem eminim severdim.
Bye bye happiness, hello loneliness...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 25.5.2013 01:22:45
ben internetten yabancı dizilerin bagımlısıyım malesef ... breaking bad misfits suits derken hepsini çabuk harcayıp bitirmenin ve yeni sezonlarını beklemenin acısıyla yaşıyorum
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline Jean Grey
[ !? ]
Jean Grey

# 25.5.2013 22:48:45
Spartacus izliyordum bitti. Walking Dead sezon finalinde. Şuan sadece Game of Thrones ve Vampire Daires var.
Türk dizilerini izlemiyorum, sadece hit alan videolarını takip ediyorum bazen.
UCI
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 26.5.2013 08:32:12
leyla ile mecnun
seksenler
yalan dünya

leyla ile mecnunun zaten oyuncu kadrosu bir harika ali atay, ahmet mümtaz taylan özellikle çok iyi oynuyor.
seksenlerde şoray uzunun oyunculuğunu beğeniyorum.
yalan dünyada gülse birsel zaten bir fenomen
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 27.5.2013 00:20:46
genelde anime izliyorum ama sınıf farklılığı olur şimdi..aslında bana göre çoğu tv dizisinden daha iyi ama nese ..

bi kaç yabancı dizi bakıyorum... white collar, game of thrones, doctor who, da vinci demons...

Yerli yapım olarak yıllardır izlediğim bir kaç dizi var onlard parça parça.. hafta sonu aileyi ziyarete gitmişsem evde ne izliyorlarsa bakıyorum mecburen ... şu çakma polis akademisini izlemek zorunda kaldım mesela...
Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS