Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Aşk Forumu Kuralları]
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 2.11.2007 20:15:13
Sevgili Arkadaşlar,

Aşk Forumu`nun amacı; aşk ile ilgili konuları tartışmak, dertleşmek, içimizi dökmek, ilişkilerimizdeki problemleri çözmeye çalışmak ve günlük hayatta karşılaştığımız aklımıza takılan aşk ile ilgili konuları paylaşmaktır..

Ancak bazen Aşk Forumu`nda düz yazılar c/p leniyor, şiirler ekleniyor.
Oysa ki bizim yazı ve şiirlerimizi eklememiz için bir Edebiyat Forumu`muz zaten mevcut durumda. Bu yüzden lütfen şiir,düz yazı v.b. içerikli konulari Edebiyat Forumu`nda paylaşalım...

Bunun yanında Aşk Forumu`nda sürekli aynı konular açılıyor, aynı sorular tekrar tekrar soruluyor.

Örnegin, " Aşk mı,mantık mı?" , "Aşk nedir?" , "Kıskanç mısınız?", "Aşk mı,para mı? " vs..
Bu tarz klişe sorular forumlarımızda daha önce bir çok kez yer aldığından dolayı sürekli kilitleniyor.
Bunun için yapmamız gereken : Forumda Arama ile tüm forumu tarayıp; eğer daha önceden forumda yer almamışsa, konumuzu açmak.

Ayrıca şarkı sözü başlıklarının bir çoğu Aşk Forumuyla alakasızdır. Bir şarkı sözünü alıp (eğer aşk ile ilgiliyse) "Siz de böyle mi düşünüyosunuz?" diye sorabiliriz. Çünkü bu durumda o konu aşkla ilgili bir başlık haline gelir.
Fakat bunun dışındaki diğer nakarat, dörtlük vs. tarzı şarkı sözü iceren başlıkları, Edebiyat Forumu`na ya da Müzik Forumu`na açmalıyız.

Bir de konu açarken;

Yardım istemek amacıyla açtığımız konuların başlıklarına [Yardım],
Yeni farkettiğimiz yada yeni açığa çıkan duygularımızla ilgili başlıklara ise [İtiraf] etiketini eklememiz gerekiyor.

Ve son olarak;

Forumlarda bot mesajlarıyla karıştığı ve konuda düzensiz bir görünüme sebep olduğu için mesajlarımızın tamamında bold (kalın) yazı tipi kullanmamaya çalışıyoruz.

Lütfen Aşk Forumu`nda bu kuralları uygulamaya özen gösterelim...

Şimdiden Teşekkürler...

SanalCafe.com Hücum Bot
  • Sayfalar #
  • 1
Konu kilitli...
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS