Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Seni seviyorum ne demek?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline CASH_BJK
[ herşeyim sensin... ]
CASH_BJK

# 15.1.2008 16:17:08
seni seviyorum nedemek acaba...yada seni seviyorum dediğimizde aslında ne demek isteriz...

(:Ben Seni deli gibi sevdim Sen beni deliyim diye sevmedin..:)
Offline DuHaN
[ Yinemi Vize :( ]
DuHaN

# 15.1.2008 16:38:18
av lav yu
Erkek Adamın Tuttuğu Takım Nüfus Kağıdında Yazar
Offline uurclkky
[ anca peşimde dolaşırsın koçum :) ]
uurclkky

# 15.1.2008 16:39:50
Sevdiğimizi belli etmek istediğimiz gayet belli.
İçtiğim çayın sıcaklığının, senin sıcaklığının yanında buz kestiğini bilmiyorum artık.
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 15.1.2008 21:04:34
senı sewıyorum dedıgınızde ..karsınızdakı kısıyı o an ıcın.. yani sımdıkı zaman kipiyle sewdıgınızı acıkca dıle getırmıs oluyosunuz .. cunlesel ıfade olarak ...ama genış we mecazi pek cok anlama gelebılen ve bunlarıda karsılayabılen bı cumle bence ... soyleyıs tarzı we soylerken ki bakıslarda onemlı we anlamlı ...
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline mançoloji
[ *iLyada* `m diLLere destan yüreğini seviorum melek. ]
mançoloji

# 15.1.2008 22:07:07
sewmekkk
eskidenmiş güzelimm
sanki yıllar öncesinde kalannn

A$K HEr Zaman FortE Ya$anMaz.. Yeri GeLince dECRESCENDO Yapıp Sonra Tamamen SusmaK Lazım....
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 17.1.2008 10:41:48
kendine çok yakın hissettiğini belirtmekdir benim için.
Offline sıla
[ Artık inanmıyorum!... ]
sıla

# 17.1.2008 12:53:30
seni seviyorum demek;
seni bnmsiyorum yanımda olmanı şuan istiyorum ama bu heran değişebilir bir başkasını bulup yeni maceralra atılmak isteyebilirim,
şimdilik seni yanımda tutmak için ağzına sürdüğün küçük bir bal parçası koleksiyonumu genişletmem lazım tabiki arkadaşlarıma havam fiyakam olsun anlatacağım anılarım.
İnsanları ancak yüzlerindeki maskeyi çıkarınca tanıyabiliyorum...
Offline ßusram
[ 7/24 online miYİZ biz :D:D ]
ßusram

# 17.1.2008 15:49:47
seni seviyorum kelimesi eger aşk için sorulduysa yalan inanma demek hep öle derler bu kelimeyi kim cok kullanıyosa onu hayatından cıkarma zamanı gelmiştir ``digerleri hariç tabi aile, ark, vs öle işde
∂ιşℓєяιη∂є кαℓℓєş ışıкℓαяıη ραяıℓ∂α∂ıgı кυятℓαя ,çєтєℓєя нαℓιη∂є вσgαzℓαуα¢αк кυявαη αяαя σℓмυşℓα
Offline onetreehill
[ hahahhaaböhüüüh ahahhaböhüüüüüü ü ]
onetreehill

# 17.1.2008 15:58:17
Seni Seviyorum demek o kadar değerli bir cümledirki sürekli söylendiğinde bir anlam ifade etmeyen, yeri ve zamanında söylendiğinde değeri artan heycanı arttıran anlamına kıymet yükleyen aslında ifade edilmeyecek kadar zordur...
Nesnelerin çekiciliği bize dokunmadıkları ölçüdedir.hayat hiçbir zaman güzel değildir;güzel olan hayat üzerine yapılmış betimlemelerdir sadece-- Schopenhauer
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 17.1.2008 16:22:17
Söylediğim kişiye göre çeşitli anlamlar taşır
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline ilter18
[ sana ne ]
ilter18

# 17.1.2008 22:38:22
seviyorum demek ne biliyim bence ezikliğini kabul etmek
uçurumun kenarında da olsan hayata gıcıklık olsun diye gülümse
Offline utk
[ ]
utk

# 18.1.2008 19:02:53
g.t donduran rüzgarda birbirine hiç çaktırmadan ayakta durmaktır sevmek

5 dakikanın değerini bilmek,bunun için belki de 5 saat beklemektir sevmek

yakınında olsan bile ona vereceğin huzur için arana bir duvar almaktır sevmek

hediyelerin para değil,gönül işi olduğunu bilmektir,karşında kine uzun uzun bakabilmek,ellerini doyasıya öpebilmektir.

Offline asi_güzel
[ ]
asi_güzel

# 18.1.2008 19:06:14
bugunlerde öyle basıtlestırılmıskı herkesın agzında senı sevıorum kelımesı ne bu ya oyuncak olmus artık
bence ınsan bıkısıye demelı senı sevıorum dıee o zaman dgerlı olur yanı öle basıt bısey dgl gercek sevgı aman ne bılıyım ya öle ıste bu zaman da yok öle sevgıı eskıde kalmıss
ıl.lı.ıllılı ----!! вєη нαуαтι çєνяιм ∂ιşι уαşιуσяυм нαуαт вєηι єηgєℓℓєѕє ηє σℓυя !!----ıl.lı.ıllılıl
Offline sıla
[ Artık inanmıyorum!... ]
sıla

# 23.1.2008 12:31:36
bu kez pozitif cvp vermek istiyor ve katııyorum

Alıntı : utk
g.t donduran rüzgarda birbirine hiç çaktırmadan ayakta durmaktır sevmek

5 dakikanın değerini bilmek,bunun için belki de 5 saat beklemektir sevmek

yakınında olsan bile ona vereceğin huzur için arana bir duvar almaktır sevmek

hediyelerin para değil,gönül işi olduğunu bilmektir,karşında kine uzun uzun bakabilmek,ellerini doyasıya öpebilmektir.

İnsanları ancak yüzlerindeki maskeyi çıkarınca tanıyabiliyorum...
Offline nymphe
[ ambrosia ]
nymphe

# 23.1.2008 15:49:11
Gerçekten hissedlierek içinden gelerek söyleniyorsa ve her dk değilde yerinde söylenirse çok şey ifade eden, sevdiğinse söyleyen heyacanını artıran mutlu eden utangaç bir tebessüm oluşturan kimi zaman da bir damla göz yaşı akıtan...
Her aşk mavi bir masal anlatılmayan... Kırılınca biter anlarım düşümdeki rüya...
Offline alpham
[ ]
alpham

# 23.1.2008 19:22:19
seni seviyorum yok.. olursa öle bi ilişki artık naza giriyo sonra ayrılık barış kızmalar falan yani normal arkadaş takıl sevme (geğik işte)
ilk bakış değil sonrası önemli.. TANI SADECE.
Offline corbusier
[ ÖZGÜRLÜK.... ]
corbusier

# 23.1.2008 19:53:49
laf olsun dıye soylenıosa bır anlamı yok...
VaGaBoNd
Offline sessiz gemi
[ ]
sessiz gemi

# 28.1.2008 22:55:47
artık bu laf ağzımdan çıktı AYAĞINI DENK AL demek.
Offline mrrrnav
[ uykum gelsin yeter yea ]
mrrrnav

# 29.1.2008 10:12:44
Alıntı : oFfodicoRse
kendine çok yakın hissettiğini belirtmekdir benim için.

tecrübe dimi dimi abicim=)
aslında sadece hislerimizi belli etmeye çalışıyoruz ondan söylüyoruz anlamını sorgulamaya çalışma herkese göre farklı anlam taşır
unuttuk hepsini nuhun nefesini
Offline SertaçSA
[ ben sana nerden tutuldum... ]
SertaçSA

# 30.1.2008 20:28:07
İki kelimeden oluşuor "SENİ" "SEVİYORUM"...
SA
Offline jase
[ ]
jase

# 30.6.2013 01:16:56
Başlangıçta büyük zorluklarla çıkar iki dudak arasından çünkü kıymetlidir sevmek çünkü senin yanında ya da değilim hiç önemli değil seni hissediyorum kalbimde demektir. Seni kendime kattım artık istemesen de benimlesin bundan sonra bir yerlerde özleneceksin daima demektir. Senin için göze alacağım çok şey olacak ve bunları karşılık beklemeden yapacağım çünkü BEN SENİ seviyorum diyorum ya işte bu yüzden ne yaparsan yap seni affedebileceğim bunu sana göstermesem de en azından kalbimde.. demektir..

ve sevmediğin birisine söylendiğinde hiç yakışmaz eğreti durur,,
seni seviyorum demek kendi kendini ele veren bir itiraftır.. tıpkı aksinde de olduğu gibi
rüzgar özür dilese de dal kırıldı bir kere
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS