Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Hoşgeldim sefalar getirdimm
  • Sayfalar #
  • 1
Offline elmariachi
[ Bir sene geçti bayrağı en çok ben tuttum bayrak bendeee ama hediyee yokk site tamemen kapandımı kim ]
elmariachi

# 23.6.2017 12:37:25
Merhabaaaa ceeeeeeeeeee ben geldimmmmm

Eğer Çekemezsen Gülün Nazını Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit,Sahrada Mecnun Değilsen,Ne Leyla`yı Çağır,Ne Çölü İncit...
Offline BLaCk58
[ Eskiden Şehzade derlerdi dfsdfaf:D ]
BLaCk58

# 15.6.2018 04:00:02
Vay gardaş, hoş geldin.
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
Offline MuMyA
[ bilmem bilmem bilmemmmm ]
MuMyA

# 8.9.2018 13:38:23
ya işte böyle..
Sanma şâhım herkesi sen sadıkâne yâr olur Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur Sadıkâne belki ol âlem de serdâr olur Yâr olur ağyâr olur serdâr olur dildâr olur.
Offline MuMyA
MuMyA

# 8.9.2018 13:45:49
Alıntı : BLaCk58
Vay gardaş, hoş geldin.

ya bi siktir git.
Sanma şâhım herkesi sen sadıkâne yâr olur Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur Sadıkâne belki ol âlem de serdâr olur Yâr olur ağyâr olur serdâr olur dildâr olur.
Offline BLaCk58
[ Eskiden Şehzade derlerdi dfsdfaf:D ]
BLaCk58

# 8.9.2018 14:40:55
Alıntı : MuMyA
Alıntı : BLaCk58
Vay gardaş, hoş geldin.

ya bi siktir git.

Seni terbiyeye davet ediyorum mumya kardeş..sikmeli sokmalı cümleler kurmayalım lütfennn
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
Offline MuMyA
MuMyA

# 14.9.2018 18:49:21
Peki Şehzadem.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS