Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Bu devirde foruma yazmak
  • Sayfalar #
  • 1
Offline şahruh
[ kimseye bir şey yaptığım yok ]
şahruh

# 2.10.2016 03:11:49
Yıl olmuş 2016 bir foruma yazalım bakalım nerde o eski günler. uzun zamandır yazmadım tes edip görmek lazım, telefonun icat edildiği çağda dumanla haberleşmek gibi olsa da denemekte fayda var. nasıl ki ara sıra nostalji olsun diye mektup yazıyorsak foruma da bir giri bırakalım.

Offline BLaCk58
[ ]
BLaCk58

# 18.10.2016 05:19:14
Yıl 2016 ve halen kullanılan epey aktif forum zaten var.
Forum kültürü bitmedi, sadece konsepti olmayan her telden goygoy ağırlıklı forumlar bitti.

04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
Offline klyente
[ ZehirLi elma ]
klyente

# 28.10.2016 00:08:32
yıllar yıllar önce bu siteye çok giriyordum aklıma geldi girip bi bakayım dedi.. hala yıkılmamiş ve ayakta.Tarihi bir çınar`ı ziyeret etmiş hissi var şuan bende
...:::ZehirLi eLma:::...
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 18.11.2016 12:52:50
...
üşüyoruz berk reyizzzz
Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS