Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Organizasyon Fotoğrafları ve Forum Arşivi
  • Sayfalar #
  • 1
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 29.12.2015 04:43:54
Önemseyenlerin zararı büyük , sebebi neydi ki şimdi bunun?

Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline MaLi
[ ]
MaLi

# 3.2.2016 16:18:35
Profilime giremiyorum amg
Vardır şerrimde ve-lakin kalanım hayırdır..
Offline ByHn
[ anahtar sözcüğü geri istiyorum lutfen lutfen ]
ByHn

# 16.2.2016 08:51:59
Alper foto isteyince farkettim bizim burada bir sürü güzel anımız var şifremi unutmuşum ama geçen sene falan arada girip bakıyordum, ne olmuşta vazgeçilmiş siteden
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin gelecekse tüm acılar biz razıyız senden gelsin bu sevdadan vaz geçersek Allah belamızı versin .......... .................... .............. .............. ............... ..................... millet zçarken foto çektiriyor elalemde süper çalışma diyor lan çok enteresan bi yer oldu burası....... kimseyi tanımadım ben benden daha güzel =))
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 19.2.2016 13:33:59
... yaşlandığımın kanıtı...
Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 2.3.2016 08:45:55
Açılmayan profillerin albümlerine ulaşmak için http://www.sanalcafe.com/profil_fotograflar.asp?ProfilID= ************** yıldız yerine profil ID sini yazın.
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS