Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Nerede eski günler ?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline selen__1907
[ ]
selen__1907

# 9.12.2014 22:24:50
Birkaç yıl önce bakmadan duramadığım,sürekli olarak samimi arkadaşlar edindiğim,sürekli olarak ilgiyle takip ettiğim buralar ne hale gelmiş? Eski forum konularımızı okurken çok özledğimi anladım. Ama eskilerde buralarda değiller ki.
ben buraya üye olduğum zaman küçücük bir kızdım şimdi geri dönüp baktığımda yazdıgım forum konularını okuyup gülüyorum en azından arşiv sağlamda eski günleri getiriyor akıllara.sesimi duyan geri dönsün arkadaşlar.buraları canlandırma adına birşeyler yapmalı.

haDi snde sınfta kal....yine kalbim boşta kal......
Offline CRuiSe
[ Eski dost.. ]
CRuiSe

# 1.7.2015 23:42:25
Bizde oraliyiz, zalım facebook hep onun bok yemesi bunlar.
Ermiş sayılmam ama ermemişte değilim..
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 2.7.2015 00:32:06
Arşiv de yok artık, Berk umarım ilgilenir bu konuyla

Eskisi gibi olmak diye bir şey yok belki ama bu inançsız olmamızı gerektirecek bir durum değil. Yeni hayatlarımızla, yeni büründüğümüz kimliklerle yeni bir SC dönemi başlatabiliriz. Ben yapabileceğimize inanıyorum.

Herkes iki dakika girip bakıp çıkmak yerine birilerini çağırsa ve gerçekten yazmaya teşvik etse belki duyan gelecek. Belki herkes birbirinden bir şeyler bekledi bunca zamandır. Tek bir kişinin çabalamasıyla olmaz diye düşünmek yerine organize bir şekilde herkes bir şeyler yapmaya çalışırsa, en azından inanırsa bence yeniden bi hareketlilik olabilir.

Hiçbirimiz çocuk değiliz artık, hatta üniversite öğrencisi bile kalmadı nerdeyse aramızda. Hayat telaşı, vakit ayıramama durumlarını anlıyorum fakat sosyal ağlarda geçirilen zaman malum, o zamanın bir kısmını burası için harcayabiliriz pekala. Elbette her şeyden önce gerçekten istiyor olmak gerek.

Ben buralardayım, ulaşabildiğim herkese söyledim. Hepimiz sevdiğimiz birileri gittiği için terk ettik buraları. Şimdi aynı mantık tersten uygulanabilir. O geldi diye ben gelirim, ben geldim diye bir başkası gelir falan..
Kısacası bir şeyler yapmak isteyen herkesle işbirliği yapmaya hazırım
Bu mesajda etiketlenmiş üyeler:

Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline BLaCk58
[ ]
BLaCk58

# 3.7.2015 04:18:28
Sölim ben jimjime, site komple aplet uygulaması olsun. Siteye counter oynar gibi klavye ve mouse ile yürüyerek girelim. AVM olsun site, kafeler olsun yöneticiler çay simit satsın kafede masaya oturunca üyelerde oturabilsin sesli konuşabilinsin, hatta cyber başlık takınca matrixdeki gibi orda olalım. Hepsini yapsınlar matrix olayını da çözsünler tirinitiyi çağırsınlar, tamamdır buiş.
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 11.7.2015 18:28:32
Aynı duyguları yaşıyoruz selencim.Eskiler güzeldi lakin eskiler eskide kaldı.gelmez geri...
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS