Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
17 Ağustos
  • Sayfalar #
  • 1
Offline ToraManyak
[ 1907 ]
ToraManyak

# 17.8.2013 18:50:02
17.08.1999
Bir gün uyandık ve hiçbir şey aynı değildi...
Peki ya uyanamayanlar ?

Daha çocuktum ve her taraf toz dumandı. Daha çocuktum ve herkes gözlerimin önünde ölüyordu. Herkes ağlıyordu. Savaş çıksa karşılık verirdik ama karşılık veremiyorduk. Tek karşılığımızı depremden saatler sonra verebildik sesimi duyan var mı diyerek.
Resmi verilere göre 17 bin 840 ölü, 43 bin 953 yaralı.
Enkazla birlikte fark edilmeden dozerlere yüklenen cansız bedenler yok bu sayıda. Kimliği belirlenemeyen kişilerde yok.
Ve biz böyle büyüdük. O psikolojiyle. Amerika`da olsa o zamanın çocuklarına imkan tanınırdı. Ama burası Türkiye. Ne yaşarsan yaşa, her şey zamanında kalır.

Bak şarabımda daha bitmedi. Kendisiyle uzun yıllar süren seviyeli bi ilişkimiz var.. Ben ona para harcıyorum o benim başımı döndürüyo Eee ne farkı kaldı kadınlardan ? Çaak.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS