Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
SC plaka
  • Sayfalar #
  • 1
Offline mrrrnav
[ uykum gelsin yeter yea ]
mrrrnav

# 3.4.2013 16:58:45
tehey bir zamanlar koştur koştur sc plakalı arabaların resmini çekip yollar bir de scp kazanırdık ya hah işte o zamanlar ben hiç öyle plakalı görmemiştim kazanamamıştım
Şimdi lüleburgazdayım bisürü bisürü bi sürü sc plakalı arabalar görüyorum hele de ışıkta beklerken bugünde aynısı oldu bir tebessüm acaba çeksem mi dedim sonra da eklesem bile forumda kaç kişi kaldık kim görcek kim scpmi vercek dimi dedim güldüm geçtim
kimler var bakayım plaka sayesinde scp arttırabilen

unuttuk hepsini nuhun nefesini
Offline Jean Grey
[ !? ]
Jean Grey

# 3.4.2013 17:39:58
Hiç fotograf göndermedim ama Etiler`de her zaman aynı yere park eden bir araba var sc plakalı =) Her gördüğümde şu scp olayı aklıma geliyor.
UCI
Offline I`b3rq
[ ıtwıtwıtwıt nmmm ]
I`b3rq

# 4.4.2013 11:19:34
arabaların yanına çöküp , işaret edip plakayı gösterirdik..

ahh ah
turned...
Offline bmumcuoglu
[ ]
bmumcuoglu

# 6.4.2013 13:49:20
Alıntı : Jean Grey
Her gördüğümde şu scp olayı aklıma geliyor.

Aynısını bende yaşıyorum. Dur bi tane çekeyim olmadı Gerçi Amerika plakasını sayarlar mı bilmiyorum
Bye bye happiness, hello loneliness...
Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 6.4.2013 14:20:42
sapancanın plakası da sc ile baslıyor etrafta bır suru sc plaka var
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 12.4.2013 21:28:34
selam ahali =) bir gündegil hergün görüyorum gözüme çakıyor SC plakalar
Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 14.4.2013 13:34:06
ben hep hareket halindeyken denk geliyodum ya bi türlü çekemiyodum fotolarını
Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
Offline t61
[ tribünde tek başınayken meksika daLgası yapmaya çaLışan taraftarın dramı... ]
t61

# 24.4.2013 14:59:28
bu plaka işinden açık ara en çok kazananan "emretheone" dır.
sometimes there is a man, he is the man for his time and place. He fits right in there and that`s The Dude. {The Big Lebowski - 1998}
Offline MaLi
[ ]
MaLi

# 9.5.2013 16:05:46
ozamanlar kayseri`de plaka scye gelmemişti lan çok eziktik
Vardır şerrimde ve-lakin kalanım hayırdır..
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS