Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
1001 GECE MASALLLAR..
  • Sayfalar #
  • 1
Offline yulav34
[ tavsiyen ile yalnız kalmamak için sür`atle boşky. ]
yulav34

# 23.12.2012 13:43:16
1001 gece masalları!

İşte size göreve geldiği günden bu yana 20’ye yakın transfer yapan aykut kocamanın fenerbahçe’si...
* temposu, fizik gücü bırakın avrupa standartlarını türkiye’nin bile çok altında bir takım...
* yıllarca iç sahayı rakiplerine dar eden ancak şimdilerde kadıköy’de sürekli üç ihtimalli maçlar oynayan bir takım...
* duran toplar dışında pozisyon üretebilecek bir futbol zekası olmayan bir takım...
* kocaman öncesi ilk yarım saat rakiplerini ceza alanından çıkarmayan artık tek pozisyon dahi üretemeyen bir takım...
kısacası kocaman’ın barcelona gibi oynama hayalleri, antrenör takımı kurma planları, taraftara dağıttığı pembe umutlar (!) dün gece itibarıyla noktalanmıştır. 1001 gece masalları son bulmuştur. fenerbahçe, “feda” diyen Beşiktaş’ın bile gerisinde kalmıştır... Gerisi teferruattır...
Bundan sonra ne transfer yaparsanız yapın, isterseniz Alex ile Emre’yi geri çağırın... Hepsi boş... Harç bitti, yapı paydos... GEÇMİŞ OLSUN....

hakiki tosun paşa benim.
Offline poca_efsane
[ ]
poca_efsane

# 29.1.2013 16:05:02
AYKUT KOCAMANI ISTEMEYENLERIN BASINDA GELIRDIM.FAKAT GELISME VAR TAKIMDA VE KENDISINDE BENCE ISTIKRAR ICIN AYKUT KOCAMAN SART ANLADIGIM KADARIYLA AYKUT KOCAMAN GIDERSE AZIZ YILDIRIMLA EL ELLE GIDECEKLER.

BENCE ELINDEKI KADRO ILE BASARILI OLACAK BU SENE %40 IHTIMALDE OLSA SAMPİYON OLURUZ. AYKUT KOCAMAN ESİKLERİ VAR VE ARTILARIDA VAR HERSEY DUZELECEK INANCINDAYIM.
YENI ALEX`LER YENI EMRE`LERI ORTAYA CIKARACAK ADAM AYKUT KOCAMAN OLMASI GEREK!

SENEYE KALIRSA DAHA DA BASARILI OLACAGINA INANIYORUM.
" Nefretin ayak sesleri perde perde çöktü akşamlarıma.., Yakalayıp geçti yüzümü keskin bir rüzgar!.., Bıraktığın başka ne var?.. Kin dolu dakikaları saydım boncuk boncuk.., İsyan mendiliyle silerek herbirini!.., Gözyaşımla durulayarak!. Kenetlenmiş dişlerimi güçlükle ayırıp LANET OKUYARAK!..... "
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS