Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Son Dakika...Galatasaray`ın 25 Haziran Bombaları
  • Sayfalar #
  • 1
Offline AlRoiM
[ Aklım benden uçtu gitti,uzun zamandır haber yok ..! ]
AlRoiM

# 21.6.2012 14:51:14
Evet arkadaşlar bildiginiz gibi Galatasaray Başkanımız sayın Ünal Aysal beyefendü 25 haziran günü dünya yıldızlarıyla( en az 4 adet) toplu imza şow yapacagız demişti.Biz UAspor olarak bu listeyi elegeçirdik ..

Necati Ateş -- 2 Yıl Daha Galatasaray`da

Dany Achille Nounkeu Tchounkeu -- 4 yıl Galatasaray`da

Umut Bulut -- 1 yıl Galatasaray`da

Ve en büyük bomba Sabri Sarıoglu ( Kod adı : Sabri Reyiz ) 3 yıl daha Galatasaray`da

Evet Arkadaşlar Başkanımız sözünü tutacak ve 25 Haziranda 4 dünya starına imzayı 50.000 kişi önünde attıracak.

He unutmadan ; Bu gidişle Melo da elden kaçacak klube 7 milyon adama 3 milyon veremeyen klub aşagıdaki yazılanlara o paraları nasıl verecek )

Assaidi transferi yalan -- Adam Türkiyeye geldi dediler ne hikmetse adamı kimse görmedi )
Nicklas Bendner yalan -- Adam Benficayla anlaşmak üzere
Robinho yalan -- Adam Milandan ayrılmamaya yeminli
Amrabat yalan oldu -- Kayseri Galatasaraya adam satmaz.
Burak Yılmaz imkansız -- 5 milyon bonservis veremeyiz.

Arkadaşlar aklıma guncel gelen bunlar var

saygılar

Ama ben imza atmayı bilmiyom ki ??
Offline _13_
[ senin gerçeğinim yalanlar söyleyen.bahane lerinin sebebiyim. aç gözlerini, içindeyim.. ]
_13_

# 21.6.2012 15:10:36
sabri sizdeyse iyi içim rahatladı birden ) o adam ordan emeklisine ayrılır kesin 3 sene sonra da statta kenarlarda top falan toplar
Karanlığa güven!! o senin neleri görüp görmeyeceğini bilir..
Offline AlRoiM
AlRoiM

# 21.6.2012 15:11:31
Çok komik pis )
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 21.6.2012 16:29:07
Assaidi transferi hakkında : Sene içerisinde bu futbolcuyu izletip yıllık 1.4 milyon teklif götüren Fatih Terim`den sonra, sene sonunda istanbul`a getirtip 1.6 milyon teklif sunan Bülent Tulun arasında ki anlaşmazlıktan çıkan bir problem. ilk teklifte Terim`in 1.4`ünü kabul eden Assaidi, 2. tekliften sonra 1.4`ü kabul etmemiş ve o transfer öylece yalan olmuştur. galatasaray.org`da fatih terim ile bülent tulun arasında her hangi bir problem yoktur açıklamasına da fatih terim`den itiraz gelmiştir.
Offline AlRoiM
AlRoiM

# 21.6.2012 17:01:48
Galatasaray`dan Amrabat için 15 milyon euro istesen kayserispor üstüne Galatasaray`dan riva arazisinin tapusunuda istemiştir.

Alsın turşusunu kursun max 5 milyon euro eder.
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 22.6.2012 15:08:20
Alıntı : AlRoiM
Galatasaray`dan Amrabat için 15 milyon euro istesen kayserispor üstüne Galatasaray`dan riva arazisinin tapusunuda istemiştir.

Alsın turşusunu kursun max 5 milyon euro eder.

adamlar haklı abi.. sene içinde takımına almak için bi yerini yırttın da adamlar bu saygısızca bi hareketti dedi ve haklıydılar.. daha sonra 15 milyon çekince ağlamican.. istiyosan alıcan, istemiyosan üzerine bu kadar düşmicen galatasaraylıyım ama maalesef transfer politikamızı hiç beğenmiyorum.
Offline AlRoiM
AlRoiM

# 3.7.2012 22:05:07
ne dediysek oo
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS