Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
{cansudan} vazgeçiyorum kendimden...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline melez
[ ]
melez

# 23.10.2011 02:19:05

Gözlerim doluyor karanlıkta. Seçemiyorum gözyaşlarımı. Silmek için uğraşmıyorum onları. Yanaklarımın ıslaklığını hissetmekle yetiniyorum. Gözyaşlarımı öylece bırakıyorum yanağımda. Onlar da benimle birlikte ağlasın diye. İzin vermiyorum yanaklarımın kurumasına. Seni bekliyorum sanki. Bütün ıslaklığımla.
Gözümden süzülen her damlada daha çok arıyorum seni. Her kayboluşunda, daha çok kayboluyorum sende. Sımsıkı kapatıyorum sonra gözlerimi. Hapsediyorum gözyaşlarımı kendime. Vazgeçmiyorum senden. Öyle çok özlüyorum ki seni, her defasında daha çok ölüyorum sanki. Seninle birlikte, özlemini de içimde tutuyorum. Özlemini de göz kapaklarımda saklıyorum, seninle birlikte. Seni özlemekten vazgeçersem, nefes almaktan da vazgeçerim diye.
Vazgeçmiyorum. Ne senden, ne de özleminden.

Sadece kendimden.

*UZUN ZAMAN SONRA Bİ PAYLAŞIM
ÖZLEMİŞSİNİZDİR BENİ ESKİLER BİLİR

üç nokta
Offline zeyneppp
[ (= ]
zeyneppp

# 23.10.2011 13:53:32

Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 23.10.2011 20:25:05

Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 23.10.2011 22:31:27
beğendim benim tarza ulaşmışsın nihayet ellerine sağlık yavrm
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline mrwe
[ bok kafalı insanların bok kafalı egolarında boktan bi hayat ]
mrwe

# 23.10.2011 23:05:04

Offline t61
[ tribünde tek başınayken meksika daLgası yapmaya çaLışan taraftarın dramı... ]
t61

# 24.10.2011 00:46:04

sometimes there is a man, he is the man for his time and place. He fits right in there and that`s The Dude. {The Big Lebowski - 1998}
Offline JeT_On!
[ Kelimeler, En Başarılı Oldukları Zaman da Bile Aciz Kalan Sembollerdir... . ]
JeT_On!

# 24.10.2011 10:18:16
Ben o kadar eski değilim ama biliyorum seni
Kelimeler En Başarılı Oldukları Zamanda Bile Aciz Kalan Sembollerdir....
Offline Dabest
[ ]
Dabest

# 24.10.2011 15:37:43
Karma Karışık
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS