Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Kırmızı Kart Rekoru...
Offline mrrrnav
[ uykum gelsin yeter yea ]
mrrrnav

# 22.3.2013 17:44:23
hipocum tebrik ederim azimli sıçanın başarısı seninki
ben oldum olası bu ceza mantığını anlamadım anlayamadım vay ona hakaret etti ver sarıyı vay buna lafı soktu bu da kaldıramadı göm kırmızıyı
unuttuk hepsini nuhun nefesini
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 2.7.2017 16:23:24
Alıntı : HIPHOPotam
kaddafi ?
şu yahudi tohumunun şeriat ile ne alakası var bilemedim =)

güncelden de mi koptunuz? kaddafi`nin ölümü sonrasında libya`da şeriat hüküm sürecek açıklamaları yapıldı vs...

inşaallah, gerçek bir şeriat ile, örnek bir şeriat ile yönetilirler de... eğer onlar da iran gibi islam devleti adıyla islam`ın kafasını keserlerse yandık ki ne yandık.

mına koyim sohbete bak.. kim derdi hipo agnostik bir münkir münafık olacak? "aha da dinden çıkıyoz lan daha çok sarılalım" psikotik atağının son evreleri şasdfşlkasdf

ben niye geldim lan buraya?
insan niye nostalji sever?

yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline BLaCk58
[ Eskiden Şehzade derlerdi dfsdfaf:D ]
BLaCk58

# 15.6.2018 03:59:20
kaddafi ?
şu yahudi tohumunun şeriat ile ne alakası var bilemedim =)

güncelden de mi koptunuz? kaddafi`nin ölümü sonrasında libya`da şeriat hüküm sürecek açıklamaları yapıldı vs...

inşaallah, gerçek bir şeriat ile, örnek bir şeriat ile yönetilirler de... eğer onlar da iran gibi islam devleti adıyla islam`ın kafasını keserlerse yandık ki ne yandık.

mına koyim sohbete bak.. kim derdi hipo agnostik bir münkir münafık olacak? "aha da dinden çıkıyoz lan daha çok sarılalım" psikotik atağının son evreleri şasdfşlkasdf

ben niye geldim lan buraya?
insan niye nostalji sever?

Pezevenkk. Eyce yoldan zıbanadan çıktın. Kınadın tabi münafık pezevengleri başına geldi.
04.06.2o11 o3:13 Spermimde sigara söndürüğüm tarih..
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS