Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[Sorun] Recover CD`sini USB ye atmak.
  • Sayfalar #
  • 1
Offline MaDBLuE
[ bir şeyler ]
MaDBLuE

# 5.10.2011 19:29:44
Konu şu bilgisayarımda pardusile win7 beraber çalışıyordu.

parduste bir sorun çıktı dedim ki tekrar recover DC leriyle yükleyeyim CD`yi taktığımda CD`nin çalışmadığını fark ettim. aslında CD değil CD-rom çalışmıyordu. Toshiba marka olduğundan önceki bilgisayar gibi cd seçmesi bunda da mevcut...

sonuç olarak istediğim şey CD-ROM kullanmadan Elimdeki recover CD`lerini USB ye aktarıp USB üzerinden Recover yapmak.

çok araştırma yaptım çok şey deneneme rağmen başarılı olmadım.

şimdi sizleden şu eski arkadaşınıza yardım etmenizi talep ediyorum.

Saygılarım la...

Ankara ne soğuksun bea.
Offline t61
[ tribünde tek başınayken meksika daLgası yapmaya çaLışan taraftarın dramı... ]
t61

# 5.10.2011 20:48:13
www.intowindows.com/how-to-install-windows-7vista-from-usb-drive-detailed-100-working-guide/

son kopyalama aşamasında RECOVERY DVD sindekileri usb belleğin içine at. %99 çalışma ihtimali var.
sometimes there is a man, he is the man for his time and place. He fits right in there and that`s The Dude. {The Big Lebowski - 1998}
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS