Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Anonymous & incisözlük
  • Sayfalar #
  • 1
Offline BABASCARFACE
[ Hep yenilikten yana oluruz ama eskilerin yerini hi ]
BABASCARFACE

# 9.6.2011 14:24:37
bu 2 tane kendini bilmez dangalaklar grubu turkiyede interneti yasaklayamazsınız diyerek birçok siteye saldırı duzenleyip anonymous kendi sitesinde turkiyede internetin sansurlendiğini saçmalayarak ulkemizi bilmeyen birçok insana çok guzel anlatıyor tabi bunda sırf oy almak için insanları yanlış bilinçlendirenler var internet yasaklanmıcak çıkarılan paketleri kullanmak isteyen kullanacak kullanmak istemeyen kullanmayacak ayyıldız team gecen gun anonymous sitesini hacklemiştir ve bugun saat 18:00`de turkiyedeki birçok siteye karşılık verilecegi konuşuluyor tabi anonymous`dan yardım isteyen inci sözlük gibi o çocuklarınıda unutmamak gerek sosyal hayatta ezik olanlar klavyeyi eline alınca delikanlı oluyor lan siyasi oyunlarınız için surekli kaosa gidiyoz 3 gun sonra merak ediyorum ulkenin başına akp mhp chp hangisi gelirse yine böyle devam edecekmisiniz halkın iradesine saygınız olsun o insana saygın olmayabilir ama onu halk seçiyorsa başa kim gelirse gelsin ulkeyi bu kadar kaosa götürmeye gerek yok

Türkiye`yi siber savaşla tehdit eden Anonymous`un sitesi, kendilerini "dünyanın ilk siber ordusu" kabul eden Ayyıldız Tim üyeleri tarafından hacklendi.

Bazı internet sitelerine yönelik sansür uygulmasından dolayı Türkiye`yi siber savaşla tehdit eden Anonymous`a ait internet sitesi http://www.anonnews.org, Türk hackerlar tarafından hacklendi. Dünyanın en ünlü hacker gruplarından biri kabul edilen Anonymous`un http://www.anonnews.org adlı sitesinin girişlerini kapatan Türk hackerlardan www ayyildiz.org yöneticileri, yapılacak her saldırıyı siber savaş sebebi sayacaklarını açıkladılar.

Merhaba Türkiye,

Son yıllarda, Türkiye hükümetinin internet üzerindeki kontrolunun ne denli arttığına tanık olduk. Binlerce websitesi ve blog engellenirken, aynı zamanda internet gazetecilerine karşı başlatılan yasal kovuşturmalar devam etmektedir. Hükümet şimdi de 22 Ağustos’ta, internet kullanıcılarının tüm aktivitelerinin kayıt altına alınmasını mümkün haline getirecek olan yeni bir filtreleme sistemi uygulamaya koymak istiyor. Böylesi bir sistemin ne zaman ve nasıl uygulamaya konulacağı hala muğlak olsa da, kesin olan şey hükümetin internet sansürünü bir üst seviyeye çıkardığıdır.

Bu sansür uygulamaları mazur görülemez. Serbest bilgi akışına erişim ve katılım temel bir insan hakkıdır. Türkiye hükümeti bu temel hakkı ihlal ederken, ‘Anonim’ (Anonymous) eylemsiz kalmayacaktır. Sansürü engellemek için desteğimizi verecek, sansür uygulayan kurumlara karşı harekete geçeceğiz.

Türkiye’de yüz binlerce insan internet sansürüne yönelik kararları protesto etti ancak AKP hükümeti insanların seslerini duymazlıktan geldi ve protestocuları polis şiddetiyle bastırdı.

Bizler tüm internet vatandaşlarını, Türkiye hükümetini bu absürd politikalardan vazgeçmeye iterek, konuşma özgürlüğünü desteklemeye çağırıyoruz. Serbest bilgi akışı engellenemez. Bilgi paylaşımı durdurulamaz. Korku eşiklerini aşarak, bu temel haklarımızı savunmanın zamanıdır.

Daha fazla bilgi için: http://tinyurl.com/5vd4f9p

Internet erişiminin serbestleştirilmesi için neler yapabileceğimizi tartışmak için IRC kanalında bize katılın: http://chat.mibbit.com/?server=194.8.74.43&channel=%23opTurkey

(server: irc.anonops.li, channel #opturkey)

Bizler ‘Anonim’iz.

Bizler çoğunluğuz.

Bağışlamayız.

Unutmayız.

Bizi bekleyin.

İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline JoseJulian
[ 10-8-6-4 / 11-8-6-4 / 11-9-6-4 / 11-9-7-4 / 11-9-7-5 /.... / 12-10-8-6 4 ]
JoseJulian

# 10.6.2011 14:17:52
Ben onu ananimuz diye biliyorum

Sansür hakikaten saçma bir şekilde yorumlandı, bazı iktidar düşmanları (daha doğrusu devlet düşmanları) bundan nasıl kazanç sağlarım diye yersiz ayaklanmalara yol açtı, internetin sansürleneceği fikrine gerçekten katılmayan insanların (eylemcilerin) sayısı artınca böyle absürt birşeyle yersiz korku politikalarını sürdürmeye, (sözde) daha fazla duyarlı olmaya davet etmeye çalışılıyor.

Ne demek arkadaşım, bu sansür gerçekten olsa bile böyle yurt dışı oluşumları destekleyecek kadar ezik hissediyor ya, yurdum insanına diyecek laf yok. Ayaklanmaya (eğlenmeye) bahane arıyorlar, yeter ki birşeyler olsun. (bkz. kendi çalıp kendi oynamak)

Elin yabancısına ne oluyor da bizim iç işlerimize karışıyor. İçerden birilerinin işine gelmeyen birşeyler olacak o halde. Ya da gerçekten ezikliklerini ve toplum dışı kalmışlıklarını böyle saçma sapan siber eylemlerle kendilerini güçlü göstererek bastırıyorlar olsa gerek
INınIN! INınIN! INınIN! - INınIN! INınIN! INınINıııııın...
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 10.6.2011 14:42:59
adam dışarıda akp sitelerini hackledik demiyor TÜRKİYEnin devlet sitelerini hackledik diyolar biz bu kadar mı geri ülkeyizde bunlara birşey yapamıcaz akp benim umrumda bile değil oyumu dahi hiç vermediğim vermediye düşünmediğim partiyi ne diye savunuyum benim savundugum nokta devletin sitelerine yapılan saldırı devletin askerine kurşun sıkan vatan haini oluyo devletin malına zarar verenler destekleniyo sırf siyasi görüşleri 1-2 oy fazla almak için yapıyolar bugun akp yarın başkası gelir ama her zaman bu devlet bizim ve devletimize sahip çıkalım derken zarar vermekten başka birşey yapılmıyor.
İmparatorunuza söyleyin şimdiki osmanlı padişahı öncekilere benzemez benim gücümün ulaştığı yerlere sizin imparatorunuzun hayalleri bile ulaşamaz. FATİH SULTAN MEHMET
Offline JoseJulian
JoseJulian

# 10.6.2011 15:37:29
Aynen, devletin malına zarar ver, kamunun malına zarar ver, izinsiz işgal et. Sonra polis şiddeti ile bastırıyorlar de. Eylemse yine yap, ama kanuna uygun yap ki kanuna uygun şekilde şiddete maruz kalınca "polis şiddeti" diye dert yakınma.

Oy toplamak için yapıyorlarsa, zarar görmüş ve itibar yitirmiş koltuklara / makamlara gelecekler. Oy toplamak için yapmıyorlar, bence internet filtresinin ne ve nasıl olduğunu iyi bilen birkaç kesimin işine gelmediği için mevcut düzeni yıpratmaya çalışıyorlar.
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 29.9.2011 21:06:42
bu 22 ağustosta internetmiz gitti diye ortalığı ayağa kaldıran cahil grubu nerdesiniz? anlattık anlamadınız birde internet gidiyor diye feryat edenlerin çoğu okumuş kulturlu sınıfına giriyor ya bu daha buyuk sorun.
Offline JoseJulian
JoseJulian

# 30.9.2011 22:34:09
Nerde olacaklar, internetleri kesintiye uğramıştır
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 1.10.2011 14:59:51
Ayyıldız tarafından hepsi deşifre edilmitşr nokta
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline BABASCARFACE
BABASCARFACE

# 1.10.2011 16:29:03
sc`de de kendini akıllı aydın çok bilmiş olarak görenlerde vardı nereye kaçtı bu arkadaşlar
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS