Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Forumu Canlandırmak için...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline numb_
[ hayat sana sunulmuş bir armağandır ona sahip çıkmaya çalış... ]
numb_

# 23.4.2011 23:38:54
Son 2 yıldır Sanalcafe nerdeyse hiç girmedim.
2 3 gündür bakınıyorum ama forumlardaki gerek konularda gerek postlarda çok büyük oradan azalma gördüm
Eskiden bu forumlar insana gerçekten eğlenceli ve kaliteli zaman geçiriyordu açıkçası.
Bunun en açık örneği Sanalcafe.Com Arşiv burada yatıyor
Açıkçası ben bu hareketliliği tekrar görmek ve burada daha çok zaman geçirmek istiyorum
Ve benim gibi düşünenen yüzlerce insan olduğuna eminim, Eski forum hareketliliği tekrar yaşandığında yüzlerce insan tekrar dönecektir.
Bunun içinde ufak tefek önerilerim olabilir
Örneğin Oy Oy Oy da resim oylarken verilen 2 SCP Foruma atılacak her post içinde verilebilir ve açılacak her konu için de 10 SCP gibi ufak tefek şeyler verilebilir.
Yada konulara oy verme sistemi gelmiş. En çok oyu alan konu sahiplerine de SCP verilebilir. Bu konu açmayı da cezbedecektir.
Tabiki bu sistem SCP kazanmak işgüzarlar sayesinde gereksiz post oranını arttıracaktır ancak eminim ki foruma olan ilgiye alakayı arttıracak, canlılığı yeniden getirecektir...

Offline EnKaZ
[ tencere önü çiçeği ]
EnKaZ

# 27.5.2011 02:30:19
bu konuda pek birşey yapılabilineceğine inanmıyorum. forum mantığı biraz eskilerde kalmış, fikir ve görüşlerin bildirildiği, güzel sohbetlerin gerçekleştiği yerlerdir. facebook`udur tweet`idir insanları tembelleştirdi. millet senin de dediğin gibi buralarda sayfalarca yazarlardı tartışırlardı bir konu üzerinde yeri geldiğinde. iş biraz tembelliğe kaçtı bence. kimse yazmak istemiyor.Bunda Sc`nin yapabileceği birşey yok diye düşünüyorum. teknolojiye ve kolaylığa yenildik dostum
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 22.6.2011 17:42:31
Sulandirmak lazim, sulandirmak.. Konulari, forumu sulandirmak..
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline neslysh
[ Saffet <3 ]
neslysh

# 22.6.2011 22:45:16
aa selçuklu ilk defa mantıklı bişi söledi :O şaşkınlığımı gizleyemiyorum doğrusu
biz eskidikçe yok oluyor eskiler...
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 25.6.2011 15:00:54
Alıntı : Dreamtea
bayrak kaldırılsın artık başka bişi isteriz
barbut kaybettirmesin kazandırsın
her üye üç çocuk yapsın SC` de üye sayını yükseltsin
bilim adamlarını türkçe dil dersi ve antisosyal ortamlarda bulunması yasaklansın
ke-mal kınıştaroğlu, devlet bahçeliye püskevit alsın
Tayyip erdoğan kömür madeni hissesi versin, bizim araziyide satsın..
berlisconi ölsün, canı sıkılan her insanın interneti otomatik olarak kesilsin ..... SOKAĞAÇIK

o değilde senin pırlantayı çalanın .mk
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 26.6.2011 19:15:59
Alıntı : Dreamtea
selçuklu soyunsun mesala

Moruk, ben zaten soyunuyorum.. Hatta su anda bunlari çiplak olarakta yazabilirdim, ama denk gelmedi bu sefer.
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 2.7.2011 18:00:31
forumu neden canlandırıyoruz ? yahu boşverin forumları daha stabil şeyler yapılması lazım.
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline snnsen
[ kös kös oturuyorum ve uyukluyorum ]
snnsen

# 11.7.2011 01:45:39
bu siteye uzun yıllar evvel üye olmuştum ama ne yazıkki gördüğüm kadarıyla bir iki gereksiz kendi hırsı ve tatmin olmaz egosu sayesinde bitirmişler bu saatten sonra forum değil site sıfırdan düzenlense iflah olmaz arkadaşlar

önce o gereksizleri temizleyin sonra forum eski ravetine kavuşur

Be yourself no matter what they say
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS