Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Galatasaray / Arda / Medyanın karalama çabaları
  • Sayfalar #
  • 1
Offline JoseJulian
[ 10-8-6-4 / 11-8-6-4 / 11-9-6-4 / 11-9-7-4 / 11-9-7-5 /.... / 12-10-8-6 4 ]
JoseJulian

# 18.4.2011 20:42:12
Galatasaray`ın sürekli kötü sonuçlar almasından sonra bir de bu olay çıktı. Görüntülerden az çok haberinizi vardır. Ancak diyeceğim şu ki Arda ne kadar haklı olursa olsun, tavrını bu kadar seviyesiz bir şekilde belirtmemeliydi. Basın ve medya tarafından kötülenmeye çalışıldığı sunumlar yapılmakta ve bu durumdan Galatasaray taraftarı ile birlikte diğer taraftarlar da rahatsız olmakta. Gerek stadyumda açılan pankartlarda, gerekse sosyal medya içeriklerinde Arda`nın savunulduğu ve taraftarlar arasında Arda`nın yüceltildiği gözlenebiliyor. Sizce de medya başaramamış olabilir. Arda`yı haklı bulabilirsiniz. Tavırlarını da samimi bulabilirsiniz. Hatta siz de Arda`yı yüceltebilirsiniz ama bu olayda Arda`yı Galatasaray`dan daha üstün tuttuğunuz takdirde medyaya bu görüntüleri zamanında değil de şimdi üfleyen kesimler kazanır. Açık bir şekilde söylemek gerekirse Galatasaray`ı karalamaya yönelik bir hareket olduğunu belirtmekte fayda var. Taraftarların sağduyulu olması gereken önemli bir süreç.
INınIN! INınIN! INınIN! - INınIN! INınIN! INınINıııııın...
Offline KaranLIk
[ Tanrı Türk`ü Korusun ve Yüceltsin C* ]
KaranLIk

# 18.4.2011 20:46:53
Arda için ne söyleniyorsa gazetelerde, haberlerde hepsi doğrudur...
"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS