Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[ME] 20`lik diş
Offline AlkanTufa
[ BURADA HERŞEY AYNI BE YA BAYRAK BİLE BIRAKTIĞIM YERDEYMİŞ ]
AlkanTufa

# 10.1.2011 04:57:55
Alıntı : mrwe
Alıntı : frendly
ve ekleme yapayım, hiç bir faydalı şekilde kullanamayacağın içn bir an önce çektirmen mantıklı olur diye biliyorum.

20lik dışin ömru kısa olur we köksuz olur derler . ömru kısa olur denmesının nedenı arkalarda kaldıgı için çok ıı sekılde temızlenememesıdır . normal olarak oda dıger dıslerle aynı ozelllıkelrdedır . we egerkı 20lik dişiniz saglam çıktıysa kesınlıke çektırmeyın çunku ılerıkı yaslarda onun yanındakı diğer dişler zarar gordugunde o dişi köpru olarak kullanabılıyorlar .

ayrıca bazılarını çıkarırken sinuslere kadar gıdebılır ve buda amelıyata kadar yol acabılır cıkartmadan once bır rontge çektırek lazım sınuslere baglıysa cıkartmamanız daha ıyıdır. yukardakı dişler için.

Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 23.3.2013 01:59:33
lise sonda cıktı 20 liklerim hiç birseyde hissetmedim
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
Offline MaLi
[ ]
MaLi

# 9.5.2013 15:45:09
1buçuk saatlik ameliyatla çıktı! dişçi direndi, diş direndi lakin minicik dişim doktora yenik düştü :(
Adamın operasyondan sonra söylediği bu dişi müsade edersen alıp cam kafes yapıp saklamak istiyorumdu Yalnız abartısız 15 gün anamdan emdiğim süt burnumdan gelmişti.
Vardır şerrimde ve-lakin kalanım hayırdır..
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 21.5.2013 22:57:05
Alıntı : 1453_13

sen bi numune gibi bisii oluyosun sanirim(:
biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
Offline Ömer Bgr
[ ]
Ömer Bgr

# 22.5.2013 01:43:28
farkında olmadım hiç. 20`lik diş sancısı da çekmedim. hatta 20^lik dişimi diş doktoruna gidip çürüdüğünü söylediğinde öğrendim. arıtk nasıl çıkmışsa.
En uzak mesafe ne Afrika`dır, ne Çin, ne Hindistan, ne seyyareler, ne de yıldızlar geceleri ışıldayan... En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir birbirini anlamayan.....
Offline 1453_13
[ 57 0nline miş hass...tr ordan! ]
1453_13

# 23.5.2013 17:19:14
Alıntı : corcia
Alıntı : 1453_13

sen bi numune gibi bisii oluyosun sanirim(:

sanırım oyle corcik numuneyım ben
İçimde ki koğusta volta atabilmek için öyle bir sebebin olacak ki, içeri gireceksin.. yoksa anca çıkanlardan hikayeler dinlersin ;)
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 23.5.2013 23:18:58
Ben de hiç bilmedim nasıl çıktığını çok şükür
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS