Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
FB - GS iyi dilekler..
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 24.10.2010 01:59:00

ezeli iki takım karşı karşıya 100 yıllık ezelirekabet bu hafta bakalım hangi tarafın yüzü gülecek öncelikle en önemlisi dostluk içinde gecmesi dilegiyle fazla bir zaman kalmadı .. umarım güzel bir mac olur umarım kötü görüntüler cıkmaz ortaya ..
iyi olan kazansın bir fenerli olarak gsye aslanlara başarlılar diliyorum şimdiden ....

not : rica ediyorum huzursuzluk yaratacak sacma yorumlar olmasın konuyu sadece dostluk ve spor adına actım
hic kimse ne GSye nede fener bahceye sert şekilde laflar sokmaya kalkmasın sonucta bu bir spor rekabet güzellik kardeşlik ve dostluk icinde olmalı.. şaka amaclı birbirinize laf atsanız bile kimse kimseyi bozacak yada agır laflar iceren kelimeler fırlatmasın ortaya .. saygılar..

FB VS GS sizce kim ?

Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline yek_the_best
[ ]
yek_the_best

# 24.10.2010 21:02:01
tarihi fark olur diyenlere kapak olsun...
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 25.10.2010 01:12:57
spor bozulmuş bea konuda illa tartışma illa birbirini kırmak gerekiyor konuya yorum yapılmadıgına görre
Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline legolas146
[ ]
legolas146

# 25.10.2010 13:05:23
Fb taraftarı maçtan 2 gün önceden gol olunca nasıl seveceklerini tartıştı
Gs taraftarı hiç konuşmadı mağlubiyeti kabul ettiler bir çoğu maçı bile izlemedi

Fb oyuncusu sahaya 1-0 yeniyomuş gibi çıktı
Gs oyuncusu bokumuzla bile zorlarız sizi görceniz taraftar merak etmesin yıldızlarımız olmasada hala ormanın kralı biziz diyerek çıktı

Ve sonuç berbat bir oyun sergileyen Fb Aslanın elinden zor kurtuldu...

Not: Hala fenerliyim a.q :@

• Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS