Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
yanlızlık mı...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline SuicasT
[ I need Huzur ]
SuicasT

# 18.9.2010 01:42:56

şimdi bakıyorumda herkez bi yalan icinde herkez bi yanlızlık icinde
bırakın o yanlızlıgıda kirletmeyin elinde sonunda onunla başbaşa kalacagımız kesin... (=

benim bildigim bir aşk vardı....
benim bildigim dostluklar vardı....
içinde doğruları olan...
benim bildigim aşklar sevgiler vardı icinde yalan olmayan...
benim bildigim aşklar vardı sadakati dürüstlügü olan...
benim bildigim dosluklar vardı can verilen...
benim bildigim dostluklar vardı her ne olursa olsun yanlız bırakılmayacak iyi günde kötü günde hep bir...
benim bildigim dostluklar vardı stabilize arkadaşlıklara değişilmeyen
benim bildigim aşklar dostluklar vardı tamamen yalansız
benim bildigim şimdiki dostluklar aşklar ... sadece yalan dolu gözyaşıyla dolu...

2 günlük sevgiliye aglayanlar
2 günlük sevgiliye can dostunu satabilenlerle doldu heryer...
herkez haklı dimi ....
şunu diyim... hatalarını görmezden gelip başkalarına hataları yükleyen sonrada vay ben hatasızım suclu onlar ağlayan cok...da varmı hatalarını ortaya dökebilen?

bilmiyorum anlata bildim mi anlatabildiysem ne mutlu bana ... saygılar...

Sevdirmeye gayret etme kendini, sevilmeye terket,Uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket. Her adım için on çuvallık külfet, rabbım hayra lutfet, Zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 18.9.2010 07:43:33
eline saglık dostum... çok güzel anlatılmış
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 29.9.2010 02:58:25
bahsettigin kisiler baskalarini haksiz gordukleri icin surekli mutsuz ve yalnizlar. insan hatasindan ders almayip, ustune baskalarina sucu yukluyorsa ne iliskisinde basarili olur, ne de gunluk yasaminda(: guzel anlatmissin, ellerine saglik.
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 29.9.2010 11:13:15
Bir çinli filozof diyordu ( asagi yukari) :
"Insanlar o kadar degisik ve guvenilmezki, merhaba ettikten sonra parmaklarini saymalisin hepsi yerinde mi diye"..
Kaldiki kaptirilan gonul olunca, kaybettigin parmaklarin degil hayallerin, umitlerin ve guvencin oluyor.
Sevgili ugruna arkadaslarini unutanlari tonlarca gordum, hepsiylede asagi yukari ilgiyi kestim, aramazlarsa aramiyorum bile.. Sadece bir arkadasim evlendikten sonra bile degismedi.

Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline _PeLiNN_
[ ]
_PeLiNN_

# 27.12.2010 02:51:48
resım cok süper
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 27.12.2010 03:13:20
Evren der ki; herkez değil, herkes.
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 25.5.2013 12:09:22
Sürekli başkalarını suçlamanın hiçbir şeye çare olmadığını görünce kendi hatalarıyla da yüzleşmeye mecbur kalıyor insan. En azından düşünmeye başlıyor. Aksi halde ömür boyu mutsuz olmaya zaten mahkum.
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline SenTurK.@
[ .. ]
SenTurK.@

# 25.5.2013 18:06:49
yanlızlık değil yalnızlık
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS