Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Yari evlenme teklifi..
  • Sayfalar #
  • 1
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 17.8.2010 11:57:36
Evet, bazi seyler yarida kalabiliyor.

dostum,
Internet`ten tanidigim bir turk kizi var. BIr kaç kerede dugunlerde falan gorustuk, gorusmeler diplomatik ve soguktu. Zira kizdan hoslanmiyorum, sadece arkadas. Cazibe ve çekicilik bulamiyorum. Oysa baskalarina daha çekici gelebilir. Ilk gunden beri kafama geldigi gibi, begenilmek yada etkilemek gayem olmadan havadan sudan konustum. Kiz, digerlerine çabuk baglanan tipten degil, bana zamanla baglanmis olmali.
Surekli hayatini anlatiyor, mesaj çekiyor, denk geldiginde uzunca konusuyordu. Konusmalari smiley`larla dolu.
Ve bu yil, onunda benimde okul bitti.
Geçenlerde kiz en az uç dort defa kasim ayinda nisanlanacagini, artik usandigini, hayatini yasamak istedigini soyledi. Benim ne tepki vermek istedigimi gormek istiyordu. Bende "guzel mis, hayirlisi olsun" dedim.
Muhterem dostum, bu kizin bana olan ilgi alakasinda benim fransiz arkadasa zamaninda duydugum ilgi alakanin aynisini goruyorum. Kiz çok ilgileniyor, ve surekli imalarda bulunuyor.

Ben istedigi gibi sasiran tepkileri vermesemde hala bildigine inaniyor, benim ne zaman evlenmek istedigimi falan soruyor. Karsi cinsten bir arkadasin diger arkadasa beyaz atli prensinden, evlenmek istediginden, hayatini yasamak arzusundan bu kadar konusacagini, ve kiskandirmak ve tepkiyi olçmek içinde ortada olmayan nisanlanmayi ileri surecegini zannetmiyorum.

Bazi seyleri kendinin anlamasi lazim biliyorum. Ama o anlamiyor, anlamakta istemiyor. Insan istedigi ve dusundugu seylere inaniyor sadece.
Ve ben bugun yada yarin bu kiza " senden hoslanmiyorum " demeyi dusunmuyorum. Sorarsa derim, sormazsa demem. Ama ortada hazirlanan hayal kirikliginin oldugunun farkindayim. Hayat bu.Bazen vuruluyor, bazense vuruyorsun, istemeden.

Ve ne tesaduftur ki, bu kiz arkadasta, eskiden ilgi duydugum fransiz arkadasimda, ve bana bos yere kufur eden ve intikam almak istedigim kizda terazi burcundan. Dostum, burçlara inanmiyorum, ama terazilerle anlasamiyorum bir turlu. Dengesizin onune hep terazi çikiyor iste.

Sen boyle bir durumda olsaydin, ne yapardin? Direk soylermiydin kiza onunla pek ileri gitmek istemedigini? Yoksa kendiliginden anlamasini mi beklerdin? Kendiliginden anlamasini bekliyorum, ama anlayacagini zannetmiyorum artik.

Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline Craftyamka
[ Yaşıyorum Öyleyse Varım... ]
Craftyamka

# 18.8.2010 23:22:51
sorarsa soyle sormazsa arkadas gıbı dewam et dostum eqer cok bunaltıp sıkıyosa da soyle kurtul dussun yakandan sende rahat edersın
yazını okurken benım bıle boqazımı sıkıyolar gıbı oldu dostum yol wer gıtsın sende rahatla bende rahatlıyım
Ecelle Dostluqum Doqustandır Korkum Yok... Adımı Y@mk@ Koymuşlar Belliki Sebebi Çok!!!
Offline makina35
[ Buraya Tıklayarak Statü Yaz ]
makina35

# 19.8.2010 18:27:12
dostum kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama bu evlenme işleri baya bi sakat ayrıca daha kızla aranda herhangi bir ilişki yokken kızın bu şekilde konuşması hani ben seni sevdiğimden değilde evlenmek için seni istiyorum gibi anlaşılıyor bence kafana göre takıl
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 31.8.2010 01:39:25
seninle ilgileniyor olabilir, ciddi bir ilişki (evicilik değil, evlilik) istediğini açıkça dile getiriyor sende de birşeyler varsa bu koşullarda olsun istiyor belliki..."evlilik bana uzak" muhabbeti yapabilirsin...daha açık olduğunda, hislerini dile getirirsin...olur, biter...en nihayetinde herkes birbirinden hoşlanabilir...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS