Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
profili görebilecekler...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline duygusuz ifade
[ hayatımın en güzel YAĞMUR`u yağdı..! ]
duygusuz ifade

# 7.2.2010 20:36:45
profilim sadece arkadaşlarımın görebileceği şekilde ayarlı ama ama ama
neden elalemin nazlısı (nzl gibi bişeydi) girip benim profilime bakabiliyor.
forum yöneticisi olmuş ondan sanırım (:
ben gerekmedikçe keyfi şekilde girip profilime bakılmasını istemiyorum.
forum yöneticilerinin girip profilime bakmalarını istemiyorum.

olur mu ECELsiz 3 CANı almak!? olur mu gülleri dalından kırmak!? utansın karanlık , utansın toprak.. ağlasın gökyüzü , kızarsın şafak !! 3 YÜREK 3 FİDAN 3 GÜZEL İNSAN.. DEVRİMİN 3 GÜLÜ DİLLERE DESTAN!
Offline Camilo
[ Together We Stand, Divided We Fall ]
Camilo

# 7.2.2010 20:40:48
edited
Senkei Senbonzakura Kageyoshi
Offline neslysh
[ Saffet <3 ]
neslysh

# 7.2.2010 20:43:44
hiç bunu düşünmemiştim
sanki sankiiiii
böle karşı pencerede elinde dürbünle oturuyolar ve evin içinde her yaptığını gözlüyolar gibi
biraz rahatsızlık vericiymiş ama çok değil biraz (pencere&dürbün değil site&profil )
biz eskidikçe yok oluyor eskiler...
Offline Camilo
Camilo

# 7.2.2010 20:48:11
edited
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 8.2.2010 01:19:56
bende sinir oLuyorum ama niye ne niyete baktığını biLdiğim için bide msj atmştım nie bakıon dio günde 87689 kez bakıLmazki 1inde dedik beLki bişii için 2.snde dedik e hergün on posta oLmazkine yönetici yada admin oLabiLirsin ..

bu nazLım için deiLdigeneL
biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 8.2.2010 01:29:12
populer olmak iyidir
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline Camilo
Camilo

# 8.2.2010 01:34:41
edited
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 8.2.2010 01:40:42
Camiloyla aynı fikirdeyim..
üstelik mesaj atıp sorduğunuda söylüyorsun...Sana cevap iletmedimi?
Senin için sorun teşkil ediyosa yada bi rahatsızlık yada farklı bir boyutu olduğunu düşünüyorsan bunu şikayet etmeyi denedinmi?

Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 8.2.2010 01:49:13
buda sadece neden senn dikkatini çekip bu kadar açıkLama yapma gereği hissettin ..
konu açıLmış ve cvpLanmış .. biriLerin profiLe bakıLmasından rahatsızLık duyuLsa yada vsvvs üye oLunmaz özeL fotoğrafLar ekLenmez bide böyLe düşün .. sanaL ortama hiç giriLmez ..

benm beLirtmek istediğim eğer aLgıLayabiLirsen .. arkadş harici engeLLendiyse vara yoğa bakıLması o yorum yapmış bak bu yorum yapmış bak merak et yöneticisin bakabiLiyosun bak .. ben tatmin oLmadım die bi ibare koymamışım .. şikayete geLincede herbi haLtı istediğimzde etmesini biLiyoruz dmekki gerek görüLmemiş .. herkes akıL edebiLio biz edememişiz .. ama buda konusu açıLmış bi yerde açıkLama yapmamamı gerektirmiyo ..

iLetişimden oLmasada beLirttim .. isim çok istiyosan yazarım .. bu kadar şeyi görünce kendi biLe yazar sanırım .. ayrıca çamur atmak kendini öne çıkartmak çok çirkin bi cümLe kurmuşsun .. sizLer bu şekiLde yapıyosunuz sanırım kendinizi öne çıkartmak için ..
biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 8.2.2010 01:49:29
Alıntı : Camilo
.

Birisi rahatsızlığını belirtiyor olabilecek nedenler söyleniyor.
Başka birisi çıkıyor başka biri böyle böyle yapıyor diyor adını vermiyor.
Kimse kusura bakmasın ama bu çamur atıp kendini ön plana çıkarmaktır.

sadece bu kısmı yazacaktım mesajları okudugumda ilk aklıma gelen ... sonra mıllete sataşıyorsun dıyorlar camilo çok güzel dile getirmiş olayı bence de +1 he ayrıca ben rıza verdim sahsen isteyen yönetici olsun üye olsun benim profilimi gezebilir feyzalabilir şahsen ben bunda bir sakınca görmüyorum
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline Camilo
Camilo

# 8.2.2010 01:58:59
edited
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 8.2.2010 02:00:00
corcia ben gerçekten tüm samimiyetimmle seni anlamaya çalışıyorum...

ilk mesajında kullandığın,
``ne niyete baktığını biLdiğim için``
``hergün on posta oLmazkine```

ifadeleri okuyucan galiba ağır bi itham oluyor diye düşünüyorum...
Önce genel diyosun sonra tüzele tekele indiriyorsun...
Bağlı olan yöneticilerden camilo sorununla ilgileniyor sen,`
`` buda sadece neden senn dikkatini çekip bu kadar açıkLama yapma gereği hissettin .. `` diyorsun..
Hayır ilgilense bi dert ilgilenmese.... misali oldu..önce bunu düzeltelim arkadaşlar...

İletşimden olmasada belirtmişsin, galiba bunu ö.m ile dile getirdin..yada bilmiyorum..

Ya ben yönetici arkadaşların ziyaret ettikleri profillerde en azından eklenen bir videoyu denetleme türkçe mp3 içeriği olup olmamasını gibi yada yeni üye profiline bakma uygunsuz içerik vs gibi... bu tür ve daha farklı nedenlerden ötürü baktığını düşünüyorum...

Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
Offline Orion
[ Kalbinde nasılsa öyledir... ]
Orion

# 8.2.2010 02:27:46
Çok pis profillere girerim...

You ate, i hate..Opps is it fake?? http://img183.imageshack.us/img183/791/imza1gr7ea7.jpg
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 8.2.2010 03:00:57
Alıntı : Orion
Çok pis profillere girerim...

Orion konuya açıklık getirdin usta
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 8.2.2010 09:27:16
ahanda şimdi bunalım yapıp.... şşiittress yaptım.... .ulennyyyy...benimkine niye bakmıyorsunuz...profile bakılınca sc puan kazanılıyormuydu?..o kadar züğürtümki süper sc geçiş yapıyım dedim..limitin az ikile dendi...
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 8.2.2010 09:27:43
Bütün sitelerde böyledir..Admin ve forum yöneticiler User`dan biraz daha yetkilidir...güvenlik açısından..sitedeki sukuneti ve huzuru sağlamak amaçlı verilir.....size kastı var..bunu kötüye kullanan admin veya forum yöneticisi var ise bunu genel yönetime mesajla bildirmelisiniz....sadece baktığı için rahatsızım diyorsanız......bu bütün sitelerde olur......önemli olan elindeki yetkiyi kötüye kullanıp kullanmadığı taciz..hakaret..vs?...onunda çaresi var.....user olarak şikayet mercileri ve haklarınız var...savunursunuz..
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline duygusuz ifade
[ hayatımın en güzel YAĞMUR`u yağdı..! ]
duygusuz ifade

# 8.2.2010 09:30:18
arkadaşlık sitesinde oldugumun gayet farkındayım (:
ama profilimi sadece arkadaşlarım görüntülesin seçeneği varsa ve ben de onu tercih etmişsem böyle bi sıkıntıyı dile getirmemin gayet normal oldugunu düşünüyorum.
benim profilime her ne nedenle olsun bakılmış ama ben onunkine bakmak istediğimde arkadaş olma engeliyle karşılaşıyorum.
madem yöneticiler herkesin profiline bakabilecek herkes de onlarınkine baksın o zaman.
yada profil ziyaret edildiğinde sebebi bildirilsin üyeye.
olur mu ECELsiz 3 CANı almak!? olur mu gülleri dalından kırmak!? utansın karanlık , utansın toprak.. ağlasın gökyüzü , kızarsın şafak !! 3 YÜREK 3 FİDAN 3 GÜZEL İNSAN.. DEVRİMİN 3 GÜLÜ DİLLERE DESTAN!
Offline SportMan
[ Fayk Olasım Geldi ]
SportMan

# 8.2.2010 12:22:39
itinaq İle Profile Bakılır Baktırılır
EbABiL BiR KuŞtUr SöZüNdEn DöNeN PuŞtTuR
Offline SanalCafe.com
[ SanalCafe.Com ;) ]
SanalCafe.com

# 8.2.2010 13:43:31
halledicez
SanalCafe.com Hücum Bot