Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Arama problemi
  • Sayfalar #
  • 1
Offline onyro
[ Abi bırak ya... ]
onyro

# 15.1.2010 17:31:13
her defasında bu hatayla karşılaşıyorum ben

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error `80040e31`

Timeout expired

/forum/arama.asp, line 190

Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 15.1.2010 17:40:24
özellikle üye nikiyle arama tamamen kapatılsın (: sonra dil dökmek zorunda kalıyorum (:
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline onyro
[ Abi bırak ya... ]
onyro

# 15.1.2010 17:45:11
"Nerede" kısmıyla oynadığım zaman bu hatayı alıyorum. Ama başka türlü mesaj içiersinde nasıl arama yapabilirim?
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 15.1.2010 17:52:03
İçerikte arama yapınca veriyor o hatayı değil mi? Sadece başlıkta arayınca bir sorun yok çünkü..
Sonuç çok olduğunda gösteremediğinden hata veriyor diye biliyorum.
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline Orion
[ Kalbinde nasılsa öyledir... ]
Orion

# 15.1.2010 17:57:15
En sonunda Berk`in Selim`in Natu`nun telefon numaralarını vereceğim.Site genelinde o şekilde arama yapılacak (:

Bu mesajda etiketlenmiş üyeler:

You ate, i hate..Opps is it fake?? http://img183.imageshack.us/img183/791/imza1gr7ea7.jpg
Offline ösmurr
[ Mi amor siempre estará, cuidándote.. ]
ösmurr

# 15.1.2010 18:39:36
Alıntı : Orion
En sonunda Berk`in Selim`in Natu`nun telefon numaralarını vereceğim.Site genelinde o şekilde arama yapılacak (:

Bence çok mantıklı (:
Marriage is a relationship where one person is always right, and the other is the husband.
Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 15.1.2010 18:42:32
Alıntı : vidCopp
"Nerede" kısmıyla oynadığım zaman bu hatayı alıyorum. Ama başka türlü mesaj içiersinde nasıl arama yapabilirim?

bu dediğini anlamadım?
Offline onyro
[ Abi bırak ya... ]
onyro

# 15.1.2010 18:45:26
Yani Nerede? seçeneğini "Başlık ve İçerisinde" olarak değiştirdiğimde bu sorunla karşılaşıyorum. Başka bir şekilde de konu içerisinde arama yapamıyorum
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS