Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Barbut siralamsinda hata var mi?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 10.1.2010 00:34:25
Arkadaslar, bilirsiniz sebzeler pisince yenilir, ama bazen insan onlari çigde mideye goturebiliyor. Ornegin ben, çig lahana ( beyaz yada mor ), çig ispanak, çig patates ve adini su anda hatirlayamadigim ama kelem tadi olan beyaz bir sebzeyi çok severim. Sari ve sulu patatesin uzerine tuz ekleyince acayip guzel oluyor. ( Uyuyuy ( Cengiz ve Kirli )). Fakat, patatesin guzel olmasi sart, sasimsi olmayacak.
Peki siz hangi sebzeleri çig seviyorsunuz?

Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline Orion
[ Kalbinde nasılsa öyledir... ]
Orion

# 10.1.2010 03:02:28
Sistemin nasil hesaplama yaptiğini byselim veya S@N@L daha iyi bilir
You ate, i hate..Opps is it fake?? http://img183.imageshack.us/img183/791/imza1gr7ea7.jpg
Offline ösmurr
[ Mi amor siempre estará, cuidándote.. ]
ösmurr

# 10.1.2010 03:02:39
Az önce barbunya değil miydi o
Marriage is a relationship where one person is always right, and the other is the husband.
Offline doubster
[ Kıdemli Üye ]
doubster

# 10.1.2010 03:12:57
Evet var hata düzeltilse de iyi olacak.
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 10.1.2010 17:00:12
Arkadaslar, bilirsiniz sebzeler pisince yenilir, ama bazen insan onlari çigde mideye goturebiliyor. Ornegin ben, çig lahana ( beyaz yada mor ), çig ispanak, çig patates ve adini su anda hatirlayamadigim ama kelem tadi olan beyaz bir sebzeyi çok severim. Sari ve sulu patatesin uzerine tuz ekleyince acayip guzel oluyor. ( Uyuyuy ( Cengiz ve Kirli )). Fakat, patatesin guzel olmasi sart, sasimsi olmayacak.
Peki siz hangi sebzeleri çig seviyorsunuz?
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline S@N@L
[ denemeler yapıyorum ]
S@N@L

# 24.1.2010 19:17:57
sistemde hata bulamadık
büyük ihtimal 30 gün içinde başka bi gün de oynadın
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS