Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
ihanet, aldatılma ..itiraf bölümü açılsın
  • Sayfalar #
  • 1
Offline teo
[ modernlik ayaklarına yatıp, dalkavukluk yapma ..koktu.. ]
teo

# 5.1.2010 11:06:29
ihanet, aldatılma ..itiraf bölümü açılsın..önerim bu...ancak nick veya isim belirtillip, kişiler hedef alınmadan, kavga, gürültü dırdır olmadan..adam gibi sevdiğin sana bunu yaparsa kısmı burda yapılsın..aşk konusu telef oluyor, aşk`a yazık ediyorlar...

Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline ||Su||
[ water&pride dreamworked:) ]
||Su||

# 5.1.2010 11:45:08
Off kuzen sende biliyorsun ki kesin tartışma çıkıcak. SC uzun bir geçmişi var. Doğal olarakta birçok insanlara özgü sevgi, dostluk, kavga tartışma küsme olayları olmuştur. Bence bu bölüm kaos yaratır.
İNTERNET (BİLİŞİM SUÇLARI) 123. madde “Kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu”106. madde “Tehdit suçu”, 125. madde “Hakaret suçu”,
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 5.1.2010 11:53:42
gerek yok böyle şeylere
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline teo
teo

# 5.1.2010 11:59:49
bababbaaaa birlik ve beraberlik içinde teo`ya nayır hıııı-P sesimi duyan yoğmmidir.walla açılmasada millet zaten forumda fırsat bulduğu.... heryerde tartışabiliyorBen diyorum ki bir yerde toplansın..kavga gürültü tartışma dağılmasınne ise öneri işte ..olur veya olmaz..hey gençler ..siz ikiniz (su ve kıvanç) bittiniz uleenynnn
Yarim varken, başkasına meyil etmem. Meyil edene, destur 5 yıldır kalbimin tek hükümdarı, mührü ...yarim var derim... Yar`i varken, başkasına göz süzenin karakterinden şüphe ederim.
Offline teo
teo

# 5.1.2010 12:08:56
Alıntı : Dreamtea
Alıntı : cAmMBazZzz
gerek yok böyle şeylere

+1

ahanda 3 etti.. su, kıvannç, dreamtea sizi yanıma aliyim şöyle siz benim saşkınım kuzenime (sU) desteklemeyin..:-P Ben tartışmayı gürültüyü hiç sevmem:-P... sayın yöneticiler tamamen masumum bu üçü benim önerime hayır diyorlar..benim gibi relax bir tipi tartışmaya teşvik ediyorlar

Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 5.1.2010 13:03:34
ihanet etmedim, ihanete uğramadım, itiraf edeceğim birşey yok.
geçiyordum uğradım. (:
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 5.1.2010 13:05:36
Alıntı : teo
gerek yok böyle şeylere

+1

ahanda 3 etti.. su, kıvannç, dreamtea sizi yanıma aliyim şöyle siz benim saşkınım kuzenime (sU) desteklemeyin..:-P Ben tartışmayı gürültüyü hiç sevmem:-P... sayın yöneticiler tamamen masumum bu üçü benim önerime hayır diyorlar..benim gibi relax bir tipi tartışmaya teşvik ediyorlar

evet, evet.. forumdanda anlaşıldığı gibi çok masum ve sakinsin..
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline teo
teo

# 5.1.2010 13:06:38
Alıntı : Evo
ihanet etmedim, ihanete uğramadım, itiraf edeceğim birşey yok.
geçiyordum uğradım. (:

evo +1 Benimde öyle bir olayım yok lakin..bende forumdaki aşk bölümden yazılanlardan daraldım..sürekli bir ihanet yalan rüzgarı muhabbeti.... bende gecerken öneriyim dedim
Offline ||Su||
[ water&pride dreamworked:) ]
||Su||

# 5.1.2010 13:26:26
Alıntı : teo
gerek yok böyle şeylere

+1

evet, evet.. forumdanda anlaşıldığı gibi çok masum ve sakinsin..

hııı hıımm evet çok masum ve sakin:-p Kuzen bu öneri kendin için olabilirimi?

İNTERNET (BİLİŞİM SUÇLARI) 123. madde “Kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu”106. madde “Tehdit suçu”, 125. madde “Hakaret suçu”,
Offline teo
teo

# 5.1.2010 14:30:23
Su`ya aynı cevap Benim böyle bir olayım yok lakin......forumdaki aşk bölümden yazılanlardan daraldım.....sürekli bir ihanet... yalan rüzgarı muhabbeti.... bende gecerken.. öneriyim dedim.
Offline teo
teo

# 5.1.2010 15:13:27
itiraf ediyorum küçükken 3 yaşındaydım,
ihanet ettim çiğerlerime artık sigara içiyorum.
aldattım onu çünkü sol kulağımı, sağ elimle kaşıyorum..

ohh rahatladım

+1000000
itiraf ediyorum Annemin en sevdiği vazoyu ben kırdım..waaayy güzeel....insan huzur buluyor, tabi annem okumadığı sürece...okur ise .. cocukluğumdan itibaren tam isabet attığı... uçan terliğe maruz kalabilirim. Nasıl yapıyor bir anlasam her ne koşulda olursa, olsun terliği atmasıyla hedefini (yani beni) buluyor...hiç bir zaman annemin uçan terliğinden kurtulamadım. hadii numara yapmayın bir çoğunuz aynı uçan terliği görmüşsünüzdür..itiraf edin

• Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS