Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
ilgilendiklerim
  • Sayfalar #
  • 1
Offline Asabi
[ ]
Asabi

# 15.12.2009 01:57:27
bildiğiniz gibi artık her mesajda oluyor ilgilendiklerim seçeneği işaretli olarak. alışmamış insanlar da (benim gibi) bu işareti kaldırmayı unutuyor ve öylece yolluyor mesajı. tamam buraya kadar sorunumuz yok bizden sonra konuya cevap geldiğini görmek güzel bir şey . ama bu her mesajda gelince biraz sinir bozucu olmuyor mu ? bazen ikili konuşmaya dönüyor olay ve durmadan mail geliyor. bir tane mail gelse bizim cevabımızdan sonra, zaten sorun kalmayacak yine girip bakacağız ya da biz yazdıktan sonra yazılan bir post için mail gelsin ve o mail o günün olsun, ertesi gün başka bir cevap geldiğinde bir mail daha gelsin. 2. yöntemle hem siz istediğinizi alırsınız hem de biz rahat ederiz gibime geliyor.

Offline gs_341
[ Atatürk`ü sevmek maya gibidir.Sütü bozuk olanda tutmaz. ]
gs_341

# 15.12.2009 02:02:52
evet günlük mail olsun.adeta bir markete gidip konu almak gibi olsun ahaaaha
Hak yemek adet olmuş*hak yiyenler mert olmuş*bu adalet çemberinde*herkes buna alet olmuş
Offline Kıvanç
[ meğerse hepimizin içinde arsenik varmış. var ol ibb. ]
Kıvanç

# 15.12.2009 16:50:49
http://www.sanalcafe.com/forum/genel-geyik/ilgilendiklerim-hakkinda-bgiei
dreamworked | hayat rengini buldu, beklediğine değdi, ne güzel oldu..
Offline MaLi
[ ]
MaLi

# 15.12.2009 17:20:12
öyle bişey olduğunu bu konuyu okuyunca farkettim
Vardır şerrimde ve-lakin kalanım hayırdır..
Offline ösmurr
[ Mi amor siempre estará, cuidándote.. ]
ösmurr

# 15.12.2009 17:57:28
Forum kullanımının artmasına yarar sağlayacak diye düşünüyorum, ayrıca konu takibi açısından, gayet rahat. Maillerin tek tek gelmesi de problem değil
Marriage is a relationship where one person is always right, and the other is the husband.
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 21.12.2009 05:06:39
bu konuda ben de şikayetciyim. sadece iletimizden sonra gelen ilk cevaba mail gelse, daha iyi olur. mailime her gün giriyorum muhtelif haberler dışında facebook ve sanalcafeden gelen mail sayısı 50yi geçiyor.
ama uygulama güzel, otomatikmen seçili olmasının benim için faydalı oluyor, çünkü ben önce işaretlemeyi sonrada nereye ne yazdığımı unuttuğumdan konuları takip edemiyordum genelde.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS