Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Yeni ilişki için hazır olduğunu nereden anlarsın?
Offline FurkanR
[ ]
FurkanR

# 10.12.2009 16:12:22
Aşk için yaşanmaz,hazırlanılmaz,plan yapılmaz;Aşkı beklemezsin ki o seni bekler
Offline MasterOnder
[ ]
MasterOnder

# 11.12.2009 09:27:14
Alıntı : R3DK1T
Aşk için yaşanmaz,hazırlanılmaz,plan yapılmaz;Aşkı beklemezsin ki o seni bekler

Aşkın insanı ne zaman ve nerede bulacagı belli olmaz ama her ilişki aşk demek degildir
Yeni bir insan tanımak yeni seyler ögrenmek yeniden yelken acmak ucsuz bucaksız denizlere ve yeniden kesfetmek hayatın maviye bakan yönünü, hayata tutunabilmek sımsıkı, güneşin parıltısını görebilmek o mavinin yüzünde ve uyanabilmek hersabaha sanki ilkbaharı yeniden yasıyormus gibi....

MasterÖnder FıRTıNaLaR GöZYaŞLaRıMı aLıP GiTTiĞiNDe GeRiDe BıRaKTıĞı : AcıSıYDı İçİmDeKi SeNSiZLiĞiN, KeSKe FıRTıNaLaR GeRi GeLSeDe,aLıP GöTüRsE İçİmDeKi SeNSiZLiĞi. yazan: MasterÖnder.
Offline seqma
[ bana bir şeyler anlat canım çok sıkılıyor... ]
seqma

# 11.12.2009 22:45:06
onu düşünmüyorsan ve telefona bakmıyorsan bu yeterlidir bence...yeni bir ilişkiye başlamak için değil ama onu unuttuguna dair bişeydir bu
sence...
Offline Mrhn
[ İçeriden yeni çıktım bulaşmayın. ]
Mrhn

# 12.12.2009 20:17:18
Doğru insan öyle bi hatırlatıyor ki hazır olduğunu : )
Nada es real ni es mentira.
Offline çirkin_kral
[ arkadaş birinizde okuyup şuna cevap atın ya ]
çirkin_kral

# 12.12.2009 21:31:16
anlama hissedrim
Offline selçuklu
[ ]
selçuklu

# 12.12.2009 22:09:15
Arkadaslar, bilirsiniz sebzeler pisince yenilir, ama bazen insan onlari çigde mideye goturebiliyor. Ornegin ben, çig lahana ( beyaz yada mor ), çig ispanak, çig patates ve adini su anda hatirlayamadigim ama kelem tadi olan beyaz bir sebzeyi çok severim. Sari ve sulu patatesin uzerine tuz ekleyince acayip guzel oluyor. ( Uyuyuy ( Cengiz ve Kirli )). Fakat, patatesin guzel olmasi sart, sasimsi olmayacak.
Peki siz hangi sebzeleri çig seviyorsunuz?
Beyler, 3 asirdir bekleyen teoremlere kavustum...
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 24.5.2013 23:42:52
Herkesi onunla karşılaştırmayı bıraktığım an hazır olduğumu düşünebilirim çok rahat
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS