Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
(Flaş) GALATASARAY Keita ile anlaştı
  • Sayfalar #
  • 1
Offline tyson_
[ yalnızlığa mahkum.... :( ]
tyson_

# 2.7.2009 10:18:11
Kulübümüzden flaş transfer. Kulübümüz, O.Lyon`un aynı zamanda Fildişi Sahilli milli formasını giyen oyuncusu Abdulkader Keita ile anlaşma sağladı. Yıldız oyuncuyla 3 yıllık anlaşma yapıldığı açıklandı.

Transfer haberi sabah saatlerinde kulübümüzün resmi internet sitesinden de açıklandı. 27 yaşındaki 1.84 boyundaki yetenekli isim orta sahada ve sağ kanatta forma giyebiliyor.

süper yaaa hayırlı olsun...

Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 2.7.2009 10:25:58
süper golcü falan diyor başlıklarda adam 52 maçta 5 gol atmış. meğerse açıkta oynuyormuş. en başta nasıl golcü bu lan dedim (:
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline tyson_
tyson_

# 2.7.2009 10:36:40
Alıntı : ibrahimevren
süper golcü falan diyor başlıklarda adam 52 maçta 5 gol atmış. meğerse açıkta oynuyormuş. en başta nasıl golcü bu lan dedim (:

golcü alcaklar diye şartlandık galiba bende öyle sandım ilk

Offline uurclkky
[ anca peşimde dolaşırsın koçum :) ]
uurclkky

# 2.7.2009 12:56:55
E Owen geliyor. (:
İçtiğim çayın sıcaklığının, senin sıcaklığının yanında buz kestiğini bilmiyorum artık.
Offline kara civciv
[ Antep yolcusu kalmasın ]
kara civciv

# 4.7.2009 16:34:58
barcelonalı keitayı alıverseydik keşke
Gizem Demirer
Offline tyson_
tyson_

# 4.7.2009 23:38:40
"kara civciv" bunada şükür
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS