Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Enstrüman Çalan Kimse Yok mu?
Offline MasterOnder
[ ]
MasterOnder

# 2.5.2009 10:58:49
ben kücümenken tenekem vardı celik comakla onu calıyodum bide acayip borozan calarım
MasterÖnder FıRTıNaLaR GöZYaŞLaRıMı aLıP GiTTiĞiNDe GeRiDe BıRaKTıĞı : AcıSıYDı İçİmDeKi SeNSiZLiĞiN, KeSKe FıRTıNaLaR GeRi GeLSeDe,aLıP GöTüRsE İçİmDeKi SeNSiZLiĞi. yazan: MasterÖnder.
Offline deepbluewar
[ time to windsurf :D ]
deepbluewar

# 2.5.2009 12:21:05
bas gitar klasik gitar da iyiyimdir..

ve farklı olarak bide mızıka merakım var onuda geliştirmeye çalışıyorum
ama ney çalabilmeyi çok isterdim o tamamen bambaşka bi alet...

ibanez s400 modifiye kasa rpm anfili..
ıkınılarak getirte bildiğim karton kutusunu bile atamadıgın fenderim..
kromatik 12 delikli pompalı sven mızıkam var bide...
Aslında şarap gibi olan erkeklerdir.Başlangıçta asmalarda ham üzüm tadında meraklı, büyüyüp olgunlaştıkça çekirdeklerini keşfeden ataerkil üremeci,ve kadınları tattıkçada ruhunu şeytana kadehte sunan şarap halini alırlar...ve bilinsinki her kadeh yeni bir sona yudumlanır...
Offline EnKaZ
[ tencere önü çiçeği ]
EnKaZ

# 14.5.2009 17:34:48
blok flüt çalarım çok fena
Offline NaturelGS
[ Hobaleeeeeğyyy ]
NaturelGS

# 14.5.2009 18:48:56
Ensturman (mızıka) çalmaya çabalayıp, çalamasam da şu listede sondan da olsa bir yer edinir miyim ki?
Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlatacakların, karşındakinin anlayacağı kadardır.
Offline EnKaZ
[ tencere önü çiçeği ]
EnKaZ

# 15.5.2009 02:34:02
sc orkestrası falan kurulursa arkalarda takılırız seninle
Offline gökhangd
[ ]
gökhangd

# 15.5.2009 03:02:35
klasik gitar ve elektro gitar çalıyorum ben sadece başka çalmıyorum..tırnagım kırılmaktan harap oldu saten pöffff
SANA, BİRİKİYORUM :)
Offline SilentMan
[ i look at the world and see no understanding. ]
SilentMan

# 4.6.2009 19:38:27
Her türlü klasik, akustik, elektrik, bas gitar çalınır. Davul dövülür. Piyano tıngırdatılır.
Gün gelir devran döner, horoz domalır tavuk gömer.
Offline `stanbl
[ `seni unutmam gerektiğini hatırlayamıyoru m. ]
`stanbl

# 4.6.2009 20:34:42
Gitar
Offline karafb
[ ]
karafb

# 4.6.2009 20:59:36
gitar ve çok iyi olmamakla birlikte ney
Offline NaRgOtHiC
[ Her pazar Kadıköy DARSOKAK CAFE&BAR `da Sahnedeyim ! Hepiniz Davetlisiniz :) ]
NaRgOtHiC

# 21.12.2009 12:52:12
Alıntı : kastammert
Alıntı : NaRgOtHiC
keman , piano , gitar ve çeşitleri , klavye , bateri , bongo , yan flüt , klarnet , viyolonsel ( çello ) , kontrbas , viola çalabiliyorum arkadaşlar yaklaşık 12 senedir bu işin içindeyim bir trt ve üsküdar musiki cemiyeti sanatcısıyım ( ses dalında )

Bass çalıyorum diyecektim;ama bu mesajdan sonra utandım birden sadece şunu diyebilirim

``Çüş``(helal olsun manasında)

Rica ederim çüs de ne demek diye sormak zorunda bırakmadın arkadaşım

dinle beni , ben çığlık atarken ; senin kulakların çınlayacak
Offline Camilo
[ Together We Stand, Divided We Fall ]
Camilo

# 21.12.2009 13:11:21
Alıntı : EnKaZ
sc orkestrası falan kurulursa arkalarda takılırız seninle

beni de alın lan aranıza nolur
Senkei Senbonzakura Kageyoshi
Offline B.O.K
[ ]
B.O.K

# 8.8.2012 20:22:24
SilentMan kadar olmasa da biraz gitar tıngırdatılır. Onun dışında vurmalı (bazı tuşlular dahil), üflemeli fln bir çok enstrümandan ses çıkartmışlığımız vardır ama çalıyoruz denmez. Eskiden güzel davul çalardım (15 seneden fazla oldu ama )
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS