Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Prensiplerimiz...
  • Sayfalar #
  • 1
Offline melek_eskisi
[ cihanda 3 şey manevidir..onur .! huzur.! gurur.! ]
melek_eskisi

# 4.2.2009 11:26:06
uğruna prensiplerimizden taviz verdiğimiz kişileri kaybetmeye mahkumuz....

uğruna prensiplerimizden taviz verdiğimiz kişiler, bu zayıflığı sergileyen insanın hayatında uzun süre kalmak istemezler.

kim ezilmiş,kendinden taviz vermiş ve kendi doğrularına ihanet etmiş biri ile olmak ister ki

annem daha iyisini yapana kadar en iyisi benim, oda artık doğurmayacakmış...!!
Offline coll038
[ Dün aşk oynaması çok kolay bir oyundu... ]
coll038

# 4.2.2009 13:21:37
güzel yazmisin... sanki yasanmis bir hikaye, bir dayanagi olan yazi gibi geldi senin için...
COLL
Offline zvezda
[ hey allam süperinede sc sinede haftada bir süper sc mi yenilenir? ]
zvezda

# 4.2.2009 13:31:45
taviz vermenizi isteyen kisi zaten arkadasiniz yada sizi seven biri degildir.
звезда--SLADKO FEYA
Offline zilann
[ savaştığım kadarsın.. ]
zilann

# 4.2.2009 13:45:36
Konuya göre degisebilir oldugunu düsünüyorum aslinda.
Düsündügümde evet, ben de her dedigimi yapan, beni her konuda hakli bulan ve fikirlerimden çok çabuk etkilenip kararlarini degistiren kisileri zayif karakterli görebilirim, kendi hayatini baskalarinin yönlendirecegi birini uzun süre yanimda görmek istemem.
Ama bu durumu, fikir alisverisinde bulunup, yanlisini dogruya çeviren kisiler için ayni kefeye koymuyorum.Çünkü ben de yakinimdaki insanlardan etkilenip her an fikir degistirebiliyorum.Her taviz ayni ölçüde degerlendirilmemeli.
Şşşş..Şimdi sakin ol ve beynini yavaşça yere bırak..
Offline coll038
[ Dün aşk oynaması çok kolay bir oyundu... ]
coll038

# 4.2.2009 13:46:41
bazen sartlardan dolayi arkadaslarinizin sizden taviz vermenizi isteyebilir... onlar istemez hatta dile getirir siz sevdiginizden deger verdiginizden bazen taviz verebilirsiniz...
COLL
Offline k@nzer
[ ]
k@nzer

# 4.2.2009 13:48:40
kirk yillik kani olurmu yani diye bir atasözü var
insani degistirmek çok zordur.
arada her insan kendinden taviz verebilmeli ama kisiligini kaybetmemeli

ben taviz verdim diye akadasim dostum silecekse buyursun silsin

YAVRU MAYMUN ANNESİNE SORAR: -ANNE BİZ NEDEN ÇİRKİNİZ? ANNESİ CEVAP VERİR: -HALİNE ŞÜKRET SEN ŞU imzayı OKUYANI BİR GÖRSEN!
Offline ÖzNuR!!
[ ]
ÖzNuR!!

# 4.2.2009 16:02:25
kimsenin kimseyi değiştirmeye hakkı yokki bu bnm arkadaşımda olabilir dostumda o istıyo die ben kendi kişiliğindeb taviz verirsem eger oda benim hiç dostum olmamıştır demektir.. o yüzden ben kaybetmem kendisi kaybeder.
HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..
Offline siminsomnia
[ like two strangers turning into dust ]
siminsomnia

# 4.2.2009 17:47:24
bak ben hiç böyle düşünmemiştim..
Eski nicki : *~smn~*
Offline MySTeRy
[ http://sen.tren dyol.com/profil /gizems/ ]
MySTeRy

# 5.2.2009 01:44:59
prensiplerimizden çok fazla taviz verdiğimiz kişilerle de
prensipler konusunda çok katı olduğumuz kişilerle de sağlıklı bir ilişki kurulamıyor
karşılıklı olarak orta yolu bulmamız, birbirimize doğru birer adım atmamız lazım bence

+ ayrıca bu durum sadece sevgili konusunda geçerli değil. bağ kurduğumuz herkes için geçerli
Sana ve bize dair düşlerim olsun... Mor güneşlerde ısınsın ellerimiz... Yollar ve çiçekler, düşler ve notalar hep mora boyansın... Morun tutkusu, morun gizemiyle korunsun aşkımız...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 5.2.2009 01:56:24
ah bir polemik bir polemik ....
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 11.5.2013 14:08:44
Taviz vermeyince de kaybediyorsun, çözümü bu olsaydı keşke.
İlişkin için fedakarlıkta bulunmadığın için üzerine bir de bencillikle suçlanıyorsun hatta
Birçok durumda kendimizle çelişiyoruz bu şekilde. Biz istiyoruz fedakarlıkta bulunmasını, bazı şeylerden feragat etmesini. İsteklerimiz yerine getirildiğinde de bu sefer başka kılıflar uyduruyoruz.
Ne istediğini bilememek olarak adlandırıyorum ben bu durumu.
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS