Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
tırt
  • Sayfalar #
  • 1
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 13.10.2008 00:37:32
tırt

yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline MeTo
[ ]
MeTo

# 13.10.2008 00:54:31
Aşk adamı fururrr döner döner yine fururrr. Vurdukça dönersin döndükçe furulursun recebim

Ama biliyodum içinde gizli bi solculuk olduğunu.

onun varlığını bilseydim, öncekilere, hiçbirine! hiç bir tanesine "canım bile demezdim" diyebiliyormuş insan
hayatı baştan aşağı değişebiliyormuş.

Evet bu duyguları bende yaşıyorum şu anda. İnsan daha önce ne kadar saçma seylere aşk dediğini hatırlayıp gülüp geçiyor bee.

Çok güzel yazmışsın be kardeşim
Ölümlerle eğlenen Tunç yürekli Türkleriz...
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 13.10.2008 01:02:11
güzel yazmak değil lan olay meto`m...
niye buraya yazdım? sor...
biliyorsam şerefsizim...
dağa taşa yazasım var, sc ne ki lan?
arabesk seviyorum meto, hiç tarzım değil.
meto sıksana kafama =)
Offline nymphea_alba
[ alone... ]
nymphea_alba

# 13.10.2008 01:03:35
canım benim, nolmuş sana, kim ne yapmış böyle sana?
öyle veya böyle, sevmek güzel şey, bilirim...
bol sevgili günler dilerim, beraberinde karşılığının da olması temennisiyle...
"Muhterem milletime tavsiyem odur ki, sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki ve vicdanındaki cevher-i asliyi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an vazgeçmesin!" M. Kemal Atatürk
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 13.10.2008 01:07:00
"böyle aşırı katı, dediği dedik, kendinden zerre taviz vermeyen, dünya`yı zerre iplemeyen, tartışırken agresif, kapışırken sadist bir heriftim.
di mi lan??"

Hatta aşırı agresif ve bunun yanında bazen de kırıcı..

Kim olduğunu bilmiyorum ama bir şeyler olduğunu anlamıştım
Umarım bir gün bu sevginin karşılığını fazlasıyla alırsın..

Bir odun olarak bunları söyleyebiliyor olman baya şaşırttı beni ayrıca
Söylemeden geçemedim..
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline juliet_c
[ 2007 - ? ]
juliet_c

# 13.10.2008 04:29:38
Alıntı : HIPHOPotam

duygusal da yazılıyormuş, uğruna da bekleniyormuş, uğruna da savaşılıyormuş.

kendinden taviz de veriliyormuş... ardından göz yaşı bile dökülüyormuş. hatta bundan utanılmıyormuş bile.
tüm hayat değişiyormuş.

lan insan, harbi, gerçekten, 1 kere bile olsa sevip, gözü ondan başkasını görmüyormuş.

üstelik "ailenin kabul edebileceği siyasi ve dini" yapıda olsa dahi 1 saniye bile kafa karışması yaşamadan reddedilebiliyormuş bu insanlar.

kafasını eğerek yürütüyormuş insanı...

en önemlisi daha şimdiden sadece 2 - 3 yıl için bile olsa bulunduğu şehirde iş koşulları araştırılıp, iş bulmak için çaba sarfedilebiliyormuş insan. üstelik en sevmediği, en tiksindiği, öldürseler yaşamam dediği şehir samsun`da...

ailesi dahil herkesi karşısına alabiliyormuş...

karşıdaki kişi hala daha sevdiğini söylemese de
hala daha sevgilim diyemese de size
hala daha gelecekte ne olacağını bilmese de...
belirsizce yanında olabiliyormuş insan.

çantasını hazırlayıp, problem yaşayıp gidemediğinde,
hazırladığı çantayı 11 gün boyunca dağıtmıyor, gece yatarken izleyebiliyormuş.

daha anlatamayacağı bir sürü hislerin peşinde mecnun olabiliyormuş...

ona sunduğunuz değerleri Karşılıkların içinde değil, sadece sevgiyle büyütebiliyormuş insan gerçekten
dışı sevda, içi zindan olmamak için...

1-2 yer sıldım,kendımı gordum bır anda
su kısacık hayatımda yasattıklarını
Yalnız kaldıysan,kalkıp pencerenden bir bak,sus yeter! seninim artık,yüreğim yandı,beni de yaktı...
Offline relativo
[ ]
relativo

# 13.10.2008 12:25:22
Hayatta bi kere oluyor, bu sefer yılma kardesim..
Offline kordonkale
[ Infınıto... ]
kordonkale

# 13.10.2008 12:55:22
umarım hayat seni hiç bir zaman yanıltmaz kardeş...Kaderler bazen insanlarla benzer umarım pişman olacağımız birşey yapmıyoruzdur..Ama emin ol çok kolay olmuyo alışkanlıklarından vaz geçmek yada bişeyleri görmezden gelip arkanı dönüp gitmek...kararlar alınırken birlikte alın tek alma hüsrana bulaşma adamım...bu arada `lan gidersen ben nasıl çay içeceğim seninle be adamım`.....
Offline mahmutandi
[ Bekliyorum ama hep bekliyorum ]
mahmutandi

# 18.10.2008 22:42:02
Eğer karşılıksız sevda ise geçilir bir ömürden değil bin ömürden.
Sarang hae yo:)
Offline cuttebbabby
[ eLvedaa ]
cuttebbabby

# 27.10.2008 16:50:34
Alıntı : mahmutandi
Eğer karşılıksız sevda ise geçilir bir ömürden değil bin ömürden.

geçilmez..geçmiceksin

Sevmiiyorum kendimi..Sevmem öLe herkezin sevdiği şeyLeri..
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 29.10.2008 00:36:03
Süpersin kardeşim , bende aynılarını yaşıyorum ..
sevmesen bile görmesen bile seviyorum sni yine diye bi şarkı wardı , acısı tatlı gelen aşklar her zaman değeri büyük olur savaşı zor olur, bazen öyle bi hisse kapılırsın ki , o acıdan bile kurtulmak istemezsin , bazen susmak doğru bişey olur ama asla susamazsın , elinden kayıp gidişine tanık olursun hatta ama elinden birşey gelmeyeceği için laflar çare olmadığı ve etki etmediği için kendinde öyle bi büyütürsün ki aşkı , aşk tutsaklığa dönüşür , bazı geceler ölüm teşebbüsüne , bazı geceler gülme krizlerine , bazen kendini bir eğlence kulübünde bir kızın üstünde gördüğün ona ait bir ceketin rengine baka kalmış bulursun kendini .. Hiç birşey zor gözükmez hatta karşındakine , ne ki bu der , sen ona anlatamazsın yaşadığın şeyi çünkü kelimeye dökülebilecek birşey yaşamıyorsundur , bir saniye gibi bi sürede onlarca şey geçiyo kafamda dersin , güler geçer , o zaman daha sinir olursun , bi o kadar kendini yine boşluklara atarsın , ama anlarsın her zaman bir zaman sonra , yaşadığın şey her zaman temiz kalır kendince , bi gün dönüp bakarsın işte , vay be cehennemin tam üstü yıldızların tam altındaymışız dersin, ulan be yazık etti dersin , yaşanmamış yaşanmışlığıma nasıl kıydın dersin bi kalemde siler atarsın bir saniyede , o an kötü olursun hatta o anı da silip atarsın .. Zincirleme gider herşey , zincir iz bırakır tende , kalpte , ama karda iyi tutar seni , tıpkı şimdi tuttuğu gibi . Saygılar efem.. Vazgeçmek mantıklı olsa bile VAZGEÇME , bir değil birden fazla aynı ömürü yaşatmaya bak , bunun uğruna öLeceksen öl ..
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 10.12.2008 19:16:40
içersinde buLunduğumuz duyguLar sayesinde biçok şeye yapmam yapamam dediğimiz halde oLumLu veya oLumsuz tepkiLer verebiLiyoruz ..

bu duyguyu yaşamak hem çok güzeL hem çok riskLi hem çok kötü

eniste çok güzeL şeyLer payLaşmış ..
biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
Offline WuSLaT
[ Takeshi Kitano ]
WuSLaT

# 10.12.2008 22:55:23
anlattıklarının hiçbiri gerçek değil..
bu lafıma şimdi yadırgayacaksın ama ileride anlayacaksın ne demek istediğimi..
Aslında insan tek atımlık.. Nerede kullanacağını iyi bilmeli..
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 11.12.2008 09:47:19
sonrasında şu soruyu sordurur
geçtim de ne oldu be ..... ?? (küfür içerikli post girmek yasak ya, ben ona yanıyorum be aaa.... aaa.aaaaa...
diyemiyorum işte ) ahahah
Offline ||| SiYaH |||
[ {İnziva..} ¦ {Herkese,Herşey e rağmen..} ]
||| SiYaH |||

# 11.12.2008 20:47:41
len?

Islah önemlidir..tabi..evet.. (:
Offline büşü
[ ]
büşü

# 11.12.2008 22:26:07
vay be riciip )
kırk yıl düşünsem aşık olabileceğin aklıma gelmezdi

hayırlısı olur inşallah )
Uyan, sonsuz rüyalardan uyan..
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS