Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[ME] Neden doping kullanılır?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline NaturelGS
[ Hobaleeeeeğyyy ]
NaturelGS

# 17.11.2007 19:46:29
Sporcular düzenli kontrolden geçiyorlar.
Yakalanmamaları mümkün değil gibi bir şey.
Yanlış mı biliyorum?

Süreyya Ayhan bu yüzden ömür boyu işini yapamama cezası alacakmış.
Hayatını vermişsin sen. İki hapla toz oldu.
Deli misin?

Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlatacakların, karşındakinin anlayacağı kadardır.
Offline doubster
[ Kıdemli Üye ]
doubster

# 17.11.2007 19:49:25
misilleme olabilir ne malum yemeğine içeceğine karıştırılmış olabilir bence önyargılı olmamak lazım

ama resmiyete bakarsan testlerde çıktıysa geri dönüşü yok
Offline Fuchsia
[ ]
Fuchsia

# 17.11.2007 19:54:05
Alıntı : doubster
misilleme olabilir ne malum yemeğine içeceğine karıştırılmış olabilir bence önyargılı olmamak lazım

yemeğine içeceğine karışılması gibi bi durum söz konusu olamaz bence... fazla şişirdiler onu... çankırı lisesinin bahçesinde antrenman yaptığı zamanı unutmuş olmalı...
ggg ggg ggg..
Offline doubster
[ Kıdemli Üye ]
doubster

# 17.11.2007 19:56:30
tuba neler dönüyo da biz bilmiyoruz yarışmalarda başarılı olmasını istemeyenler yapabilir neden olmasın .
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 17.11.2007 19:57:08
Alıntı : tuub@
Alıntı : doubster

yemeğine içeceğine karışılması gibi bi durum söz konusu olamaz bence... fazla şişirdiler onu... çankırı lisesinin bahçesinde antrenman yaptığı zamanı unutmuş olmalı...

+1
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline LAREM & BAD_BOY
[ en büyük fener ]
LAREM & BAD_BOY

# 17.11.2007 20:31:56
vallahi onu ben hiç anlamadım anlayamıyorum da
Offline NaturelGS
[ Hobaleeeeeğyyy ]
NaturelGS

# 17.11.2007 21:23:02
İyi de bugüne kadar onlarca kez doping hhaberi gördük. Hepsi mi misilleme?
Süreyya merak ettirdi sadece. Ama genel sordum..
Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlatacakların, karşındakinin anlayacağı kadardır.
Offline Fuchsia
[ ]
Fuchsia

# 17.11.2007 21:35:23
doping alacak ceareti bulmasının bi sebebi wardır muhakkak. güvendiği birileri... ama güvendiği dağlara kar yağmış belli...
nefret ediyorum o kadından zaten karaktersiz kişiliksiz kişisi
ggg ggg ggg..
Offline Mrhn
[ İçeriden yeni çıktım bulaşmayın. ]
Mrhn

# 17.11.2007 22:20:24
o kadının derdi beni germiyor gerçi ama şöyle bir yorum yapim.
Ben doping i performans için alıyorum. Sporcu Olsam ve kurallar olsa almazdım tabikide..
Nada es real ni es mentira.
Offline EceL
[ ]
EceL

# 27.11.2007 09:44:06
Yakalanması en kolay ilacı almış. Bu yanı düşündürücü ama yakalanması zor olan dopingler var herhalde onlardan neden kullanmadı da bunu kullandı merak ediyorum

Hıncal uluçun sölediğine göre hataları hatayla kapatmak istemesinin sonucu bunları yaşadı
D.C RecordZ
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS