Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
SC Sanatçı Adayları.
Offline NaRgOtHiC
[ Her pazar Kadıköy DARSOKAK CAFE&BAR `da Sahnedeyim ! Hepiniz Davetlisiniz :) ]
NaRgOtHiC

# 16.4.2009 12:16:55
sanırım facebook accountu olmayanlar ; edinecekler
dinle beni , ben çığlık atarken ; senin kulakların çınlayacak
Offline adnannaci
[ ruhum regl oldu... ]
adnannaci

# 26.8.2009 10:08:44
alanya`da kurduğumuz bir grup var SHAMANS seksenler yapıyoruz,rock`nroll-blues-rock-funk-soul falan filan

bass
davul
elektrik
akustik

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=116201456335&ref=ts
şimdi bi imza atıcam sıkı durun
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 14.11.2009 01:12:09
Alıntı : corcia

muahah dinleyin lan (:
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 14.11.2009 01:46:42
ewp akLına nerden geLdi bee ALLah tependen baksın
ewo oLcekti
biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
Offline DARL
[ Uzun bir aradan sonra... ]
DARL

# 23.11.2009 18:41:13
Benden de bir şiir çalışması arkadaşlar ..
Sözler : Aykut Özcan ( DARL )
Yorum : Aykut Özcan ( DARL )
Kullanılan Fon Müziği : Ayna - Sen Unutma Beni (EnstrumentaL)
http://rapidshare.com/files/311128959/Aykut-Yeni.Bir.Sayfa.rar.html İndirebilirsiniz.
Ruhum ne rahatlığı sever ne esareti Bilirim rahatken sıkılırsın,esaretindeyken kaçarsın.. ve yine bilirim ki sen; Hem kaçan hem kovalanansın..
Offline NaRgOtHiC
[ Her pazar Kadıköy DARSOKAK CAFE&BAR `da Sahnedeyim ! Hepiniz Davetlisiniz :) ]
NaRgOtHiC

# 21.12.2009 13:02:20

GRUP TAM OLARAK 1 SENE ÖNCE DURUKAN SOYAK VE MÜSLÜM DOĞAN TARAFINDAN KURULMUŞTUR.BAŞLARDA COVER YAPARKEN 2. AYINDAN İTİBAREN BESTE YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR.İLK BESTESİ ``SÖZLERİN KAPIMI ÇALAR GİDER`` İLE İYİ BİR SES YAKALAMIŞ VE ARDINDAN ``HAYALLER`` ADLI ŞARKILARIYLA TANINMAYA BAŞLAMIŞTIR.GRUP 3 AYLIK BİR ARADAN SONRA İLK SİNGLE ALBÜMÜNÜ ÇIKARMIŞTIR.MÜSLÜM DOĞAN`IN ESERİ `` AYIŞIĞI`NIN KATİLİ`` Nİ ÇIKIŞ PARÇASI OLARAK BELİRLEMİŞLERDİR.İLK KLİBİNİ İSE ÖNÜMÜZDEKİ ARALIK AYINDA BİR SEZEN AKSU PARÇASI OLAN ``SENİ KİMLER ALDI``ADLI PARÇAYA ÇEKECEKTİR.ALBÜMÜN İÇERİĞİ VE TARZI TAMAMEN DREAM ROCK TARZINDADIR. ŞARKILARDA BİR ‘’ MANGA ‘’ TADI VARDIR.AMA KESİNLİKLE MANGA ÖZENTİLİĞİ DEĞİLDİR BU!ŞARKILARA RAP KOYARAK ROCK VE RAP MÜZİĞİN BİR ARADADA SÖYLENEBİLECEĞİNİ KANITLAMIŞ OLDULAR.ŞARKILARIN RAP FEAT LARINI VALAŞAN ALPOS YAPMIŞTIR.KAYITLARI RECORDİUM DA GERÇEKLEŞTİREN GRUP; ÇOK KISA ZAMANDA BİR ALBÜMLE TEKRAR KARŞINIZDA OLACAKTIR…

‘’DARP ‘’ , HAYATINIZDA UĞRAYABİLECEĞİNİZ EN BÜYÜK DARP OLACAKTIR !

DARP AY IŞIĞINI KATİLİ LİNK : http://s2.dosya.tc/dARP-AyI____n_nKatili.rar.html

ONLİNE DİNLEME : www.mypace.com/darpMUSICgroup

dinle beni , ben çığlık atarken ; senin kulakların çınlayacak
Offline lowmanslyrics
[ ]
lowmanslyrics

# 10.1.2010 15:49:49

En Büyük Cezaevi,Cahil İnsanın Kafasının İçidir..
Offline The 0ne
[ The Orphan Dreams Steam`de! ]
The 0ne

# 18.7.2010 13:00:26

Blogumda yaptığım anket sonucunda, çoğunluğun benden bir single albümü istediğini gördüm. Müzisyenlik eğitimi almadım ama müzikle uğraşıyorum, buna saygı gösteren herkesi de kendi melodilerimden oluşan dünyaya davet ediyorum; bir yeni şarkı ve üç eski şarkının yenilenmiş hali sizleri bekliyor.

Nazikçe buraya tıklayınız.
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS