Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[İzledim] Wanted
  • Sayfalar #
  • 1
Offline !__||Pingo||__!
[ "Here`s what happened..." ]
!__||Pingo||__!

# 27.6.2008 23:24:09
Uzun zamandır gösterilen fragmanlarının ardından bu film için beni de büyük bir merak sarmıştı ve bugün gidip hemen izledim. Düşündüğümden çok daha fantastik bir aksiyon filmi olduğunu belirtmeliyim. Düz gitmeyen kurşunların ve havada dönen arabaların arasında gerçekten çok keyifli dakikalar geçirdim.

İzlerken her ne kadar bir çok şeyin bilgisayar görüntüsü olduğunu biliyor dahi olsanız yine de görüntü yönetmeni ve özel efekt tasarımcısının çok iyi iş çıkardıkları gözden kaçmıyor. Senaryo itibariyle çok uçlarda ve imkansızın yakınlarında dolanan bir film olduğundan dolayı yönetmen baya zorlanmış olmalı ancak tren üstü kovalamacalar, arabaların arasından-üstünden geçişler ve çatışma gibi aksiyon için elinde bulunabilecek her türlü silahı kullandığınıda söylersem yalan olmaz. Ana karakterin iç dünyasında kendisi ile hesaplaşmaları ve diğer gereksiz şeyler üstünde çok uzun zaman durulmamış ve temiz bir aksiyon filmi çıkmış ortaya. Yönetmen ise aksiyon filmlerinde gerçekten çok iyi bir isim. Timur Bekmambetov. Rus yönetmen daha önceden çektiği "Gece Nöbeti" ve "Gündüz Nöbeti" isimli filmlerden tanınıyor.

Filmin kısa özeti; Suikastlar düzenleyerek kötü adamları öldüren bir adam suikaste kurban gider ve filmin esas kahramanına babasının intimakımı alma fırsatı sunulur.

Evet tam olarak kısa özet yukarıda yazdığım bir cümle. Biraz daha yazarsam ciddi anlamda spoiler yapmış olurum. Tek söyleyebileceğim ve merak edilmesine neden olabilecek cümle ise filmin başında düşündüklerinizin aksi yönünde hareket eden bir film olduğu.

Film benim adıma 10 üzerinden 8 ile gerçekten çok iyi bir puan aldı. Kesinlikle vaktiniz varsa ve aksiyon filmi izlemek istiyorsanız bu film tam size göre.

İyi seyirler...

Sözün bitim yerini olay ya da konu seçmez, söz seçer. Başlangıcını da olduğu gibi...
Offline Madokamado
[ ]
Madokamado

# 4.7.2008 01:24:51
Angelina`yı hiç bir filmde bu kadar beğenmemiştim oyunculuk anlamında... Mcavoy da çok iyiydi yine... Morgan Freeman her zaman iyi zaten...

Filme gelirsek konunun çok da klasik olduğunu düşünmüyorum... Olaylar birbirlerine çok iyi bağlanmıştı gerçekten... Zaten absürdlüğünü kabul ederek girdiğimiz bir film için " falso alan kurşunlar " fikri de gerçekten iyiydi bence...

-SPOILER-

Ve en önemlisi, filmin başından beri bize " iyiliği" en çok empoze edilen karakter Fox` un ölümüydü benim için... Bu bile filmin cesaretini takdir etmek için yeterli.

SPOILER-

Gidilmeli, izlenmeli

CnDrl
Offline DarkSky
[ Drive it like you stole it ! ]
DarkSky

# 7.7.2008 02:54:45
izlerken gülümsemekten ağız ve çene kaslarım ağrıdı...gerçekten izlenmeli... 9/10
Offline Asabi
[ ]
Asabi

# 13.7.2008 12:46:25
izledim
çok beğendim ben de
izlenmesi gerek
Offline Takao
[ ]
Takao

# 18.7.2008 19:30:49
efektler matrix i hatırlattı bana izlerken
birde bişi sorcam film sinemada rusçamı? ben yaş sınırından dolayı nette sinema çekimini buldumda
Aptallarla asla tartışmayın. Sizi önce kendi düzeylerine çeker, sonra da tecrübeleriyle yenerler
Offline Mrhn
[ İçeriden yeni çıktım bulaşmayın. ]
Mrhn

# 18.7.2008 21:20:55
İyi oldu Bu.. İzleyim Hemen..
Nada es real ni es mentira.
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 20.7.2008 00:26:52
iyiymiş ....
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline BirLisS
[ Sensiz hâLden müştekiyim... ]
BirLisS

# 4.10.2008 00:01:19
izledim.. baya çatışmalı ve aksiyonlu bi filmdi .. ama güzeldi =)
Aşksın sen...
Offline Camilo
[ Together We Stand, Divided We Fall ]
Camilo

# 5.12.2008 23:32:24
Son zamanlarda izleyip beğendiğim güzel bir aksiyon filmiydi. Konusu, kurgusu cok yaratıcı olmasada oyunculuk efekt ve yönetmen filmin izlenilebilirliğini oldukça arttırmıs
Senkei Senbonzakura Kageyoshi
Offline __SkyLine__
[ türk telekom arena`da kombine........ .......... ]
__SkyLine__

# 15.12.2008 23:11:20
yahu bugün izledim
filmin sonu harika bir süprizle bitiyor
netteki çoğu yoruma baktım çoğu insan anjelina için izlediğini söylüyor.
anjelina için almadım filmi ama ondan başkasıda gitmezdi zaten
senaryo güzel
abartılı sahneleri var bi kaçtane sahneye dikkat edenler izlemesin çünkü hayal kırıklığı yaratır.
genel olarak izlenmeli zaman kaybettirmiyor insana

edit filmin sonunda karnım ağrırcasınada güldüm
Volume:ııııııııııııııııııı[]ıı Bass: ıııııııııııııııı[]ıııı Treble:ıııııııııııııı[]ııııı.
Offline byNefes
[ ]
byNefes

# 16.12.2008 17:09:23
film, fight club gibi başlıyor, ortalarında matrixleşiyor ve se7en gibi`de bitiyor.

hepsinden biraz biraz esinlenme.
ne güzel istanbul

lakin çok da beğenerek izledim, söylemeden edemeyeceğim.
evet evet.
Offline Camilo
[ Together We Stand, Divided We Fall ]
Camilo

# 17.12.2008 21:57:53
Alıntı : __SkyLine__
yahu bugün izledim
filmin sonu harika bir süprizle bitiyor
netteki çoğu yoruma baktım çoğu insan anjelina için izlediğini söylüyor.
anjelina için almadım filmi ama ondan başkasıda gitmezdi zaten
senaryo güzel
abartılı sahneleri var bi kaçtane sahneye dikkat edenler izlemesin çünkü hayal kırıklığı yaratır.
genel olarak izlenmeli zaman kaybettirmiyor insana

edit filmin sonunda karnım ağrırcasınada güldüm

tabi sonunda karnımızın ağrıması için altyazılı falan izlememiz gerekiyor.

Bayram dönüşünde otobüste dublajlısını izledim çeviren arkadaşların terbiyesi elvermemiş orjinal halini söylemeye bütün esprisi kaçmış

Senkei Senbonzakura Kageyoshi
Offline robinJaxweLL
[ Paranoya GünLeri ]
robinJaxweLL

# 17.12.2008 22:13:21
ark.ımın tawsiyesi üzerine sırf anqeLina war die izLemiştim bi süre önce,
qerçekten çok hoşuma qitti, mermiye faLso wermek faLan qerçekten içaçıcı
8/10

Offline Browni
[ okyanustaki rüzgar, yüzümde yüzün:) ]
Browni

# 17.12.2008 22:16:36
Mark Millar’ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan “Wanted”ın yönetmenliğini Timur Bekmambetov üstlendi. Başrollerinde Angelina Jolie, James McAvoy ve Morgan Freeman rol aldı.

Babası öldürülen Wesley Gibson’a (James McAvoy), babasının intikamını alma fırsatı teklif edilir. Kötü adamları yok eden bir suikastçi olarak ünlenen babası bir suikaste kurban gitmiştir. Babasının bıraktığı yerden yola devam etmeye kararlı olan Gibson, babasının ortağı Sloan’dan (Morgan Freeman) eğitim almaya başlar.

henüz gitmiş değilim ama evde izlerim heralde
Sensiz hergün biraz yok olu$um mu ?
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 2.5.2013 15:30:21
Angelina`yı ilk defa çok güzel bulmuştum bu filmde, kadın tam bir afet olmuştu..
Morgan Freeman oyunculuğuyla zaten hepsine bedel
Çok iyi bir şeyler bekleyerek izlememiştim açıkçası ama izlediğim en iyi filmlerden birisi olduğunu söyleyebilirim
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS