Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
[izledim]Amelie
  • Sayfalar #
  • 1
Offline nymphe
[ ambrosia ]
nymphe

# 3.6.2008 13:32:34

Çok begenmedim yorumlara kandım belkide çok şey bekledim bilmiyorum ama çok güzel diyemiyorum izlenebilir...

Her aşk mavi bir masal anlatılmayan... Kırılınca biter anlarım düşümdeki rüya...
Offline dragmon
[ adam bile degilsen adımı bile anma...her konuşan mahlukatı hata yapıp ; insan sanma ]
dragmon

# 3.6.2008 13:33:09
bu mu yorum ?
felek bulut oldu üstüme yagdı yaşları gözüme dolan dünyada yalan dünyada yalandan yüzüme gülen dünyada 毒 毒 毒 sen beni gönlünce mutlu mu sandın ? ömrümü boş yere çalan dünyada
Offline nymphe
[ ambrosia ]
nymphe

# 3.6.2008 13:37:44
benimde okuduğum diğer yorumlara göre aslında bi kaç kez izlenmesi gereken bir filmmiş ben bir kere izledim aslında kötü değil ama sadece biraz durağan oyunculuk güzel herkze yardım etmek isteyen bir kız... Bir gün hayatının aşkını bulacağına inanıyor...
Her aşk mavi bir masal anlatılmayan... Kırılınca biter anlarım düşümdeki rüya...
Offline chocolatEpru
[ son günlerde çok düşünür oldum,zor zamanları çabuk atlatır oldum(mu) :/ ]
chocolatEpru

# 3.6.2008 13:46:25
ooo çok eski bi filmmmmm
çok güzel denilemz ama izlenilebilir , zaten afş filmi izlemek iiçin fazlasyla cezbedioooo
you gave me your emptiness that i`ll take to my grave...
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 5.6.2008 09:56:56
bence gayet iyiydi. film bitmeden ampüller yanmaya başlıyor ufak beyninde insanın. o an da mutsuzsan bile zorla mutlu ediyor seni içten ve samimi olan şeyleri severim bu filmde çok içten ve samimiydi.
Offline Liquid Cool
[ ]
Liquid Cool

# 5.6.2008 16:11:23
Fransız filmlerinden pek haz etmem ki bu film de bir dönem boyunca her video dersinde izlediğim için hayatımı kararttı diyebilirim.Yine de filmi öylesine izlememek gerek, verdiği anlam yok değil.Her filmin bir hikayesi olmak zorunda da değil, bu hayat hikayesi, hatta bir kesit sadece.yine de istenirse pekala ders alınabilir...

bu arada söylemeden edemeyeceğim kötü bir konu olmuş.bilgilendirici hiç bir yanı yok, ne konusu ne özelliği...izledim.ee?bize ne?anlat da öğrensin insanlar filmden ne anladın ne çıkardın.sadece izledim demekle olmuyor bu işler.
Offline Asabi
[ ]
Asabi

# 5.6.2008 23:34:38
amele okudum
Offline nymphe
[ ambrosia ]
nymphe

# 12.6.2008 13:55:41
Alıntı : Liquid Cool
Fransız filmlerinden pek haz etmem ki bu film de bir dönem boyunca her video dersinde izlediğim için hayatımı kararttı diyebilirim.Yine de filmi öylesine izlememek gerek, verdiği anlam yok değil.Her filmin bir hikayesi olmak zorunda da değil, bu hayat hikayesi, hatta bir kesit sadece.yine de istenirse pekala ders alınabilir...

bu arada söylemeden edemeyeceğim kötü bir konu olmuş.bilgilendirici hiç bir yanı yok, ne konusu ne özelliği...izledim.ee?bize ne?anlat da öğrensin insanlar filmden ne anladın ne çıkardın.sadece izledim demekle olmuyor bu işler.

kısaca fikrimi söyledim illa uzun uzun yazmka gerekmiyor heralde burda önemli olan sadece benim yorumum değil izlemiş olan diğer kişilerinde yorumları herşeyde kendini sivri göstermek zorundasın sanırım... Konuyu açtım kısaca fikrimi belirttim izleyenlerin yorumlarını yapması için açtım konuyu begenmöiyorsa yazmadın olur biterdi..

Offline bandit
[ sanane lennnn ]
bandit

# 11.5.2010 17:52:52
çok güzel film bence..
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 30.1.2013 22:58:29
Audrey`in o güzel yüzünün hatırı için her türlü izlenebilir olsa da, duyduğum onca şahane yorumdan sonra biraz hayal kırıklığıydı benim için.
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS