Arama

Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Aşkla ilgili en büyük yanılgılar neler?
  • Sayfalar #
  • 1
Offline PeSiMiST57
[ İstediğim Ödül Değil Liderlik =) ]
PeSiMiST57

# 30.5.2008 19:52:52
Çoğumuz onu avucumuzun içine alıp kontrol edebileceğimizi, isteklerimiz doğrultusunda yönlendirebileceğimizi ve istediğimiz zaman atabileceğimizi sanırız

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!
Offline axi_nilly
[ saçmasapan... ]
axi_nilly

# 30.5.2008 19:55:49
mutlaka bi gün biteceğini çoğu zaman unuturuz...
Why can`t we drink forever?
Offline PeSiMiST57
PeSiMiST57

# 30.5.2008 19:57:24
Aşk Olmaza Dünyada Bu kadar Çocuk Olmazdı Aşkın Tomurcuğu Dünyamızdaki Çocuklar Unutmayın Bizde Bir Zamanlar Cocuktuk
SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!
Offline peanut21
[ GEÇİCİ HEVES DEĞİL.... HAK EDENE NEFES OLURUM..... ]
peanut21

# 30.5.2008 19:58:41
hiç birşey istenildiği gibi olmaz
sevdiğini sanırsın bir süre sonra bakarsın ki ne sevgi kalmış ne aşk en büyük yanılgı aşık olduğumuzu sanmaktır
SeWeNe SeWDaLıyıS GiDeNe Hep aGLarıS aLSaLarDa Bu CaNımıSı Bız SeWeRsEk UNUTMAYIS.....
Offline PeSiMiST57
PeSiMiST57

# 30.5.2008 20:03:08
Bu Konuyu Açma Nedenim Aslında Bu Ben Aşka İnanmıyor Değilim Ama Ancak Nerede Yanılıyorum Onu bulmaya calısıyorum Bi Yardımicek Olun
Offline Jean Grey
[ !? ]
Jean Grey

# 30.5.2008 20:50:40
Saçmalmıyorsunuz
Elbette aşk diye bir şey var
Bunu acı bir şekilde yaşamak onu yalanlamayı gerektirmiyor
Aşk da çoğu şey gibi bir ihtiyaç
Yanılgıya da her önüne gelene aşık olduğunu sanan kişileri örnek verebilirim. Aşka özel bir şeydir , her bir şeyler hissettiğin insana aşık oldum diyemezsin bence.
UCI
Offline MySTeRy
[ http://sen.tren dyol.com/profil /gizems/ ]
MySTeRy

# 30.5.2008 21:37:33
nura katılıyorum aşk konusundaki en büyük yanılgılardan biri insanların her önüne gelene aşık olduklarını sanmaları

bana göre insanların bu konudaki bir diğer yanılgısı da aşkın ömür boyu süreceğine inanmaları. ama ilişki bittikten kısa bir süre aşk nefrete dönüşüyor yada normal bir arkadaş sevgisine dönüşüyor.
Sana ve bize dair düşlerim olsun... Mor güneşlerde ısınsın ellerimiz... Yollar ve çiçekler, düşler ve notalar hep mora boyansın... Morun tutkusu, morun gizemiyle korunsun aşkımız...
Offline nymphe
[ ambrosia ]
nymphe

# 2.6.2008 11:00:10
Aşk gerçekten çok özel bir duygu herkes her önüne gelen aşık oluyor sa bu aşk değil yanılgıdır işye aşk konusndaki en büyük yanılgı da budur...

Ve aşık olduğun kişi hakkındaki yanılgılar; onu dünyanın merkezi gibi görmek hatalrını farketmemek bu da çok büyük bir yanılgıdır ki ancak ayrıldıktan sonra farkedilir....
Her aşk mavi bir masal anlatılmayan... Kırılınca biter anlarım düşümdeki rüya...
Offline ulkatan
[ uyumak istıyorum ]
ulkatan

# 2.6.2008 21:03:52
Alıntı : MySTeRy
nura katılıyorum aşk konusundaki en büyük yanılgılardan biri insanların her önüne gelene aşık olduklarını sanmaları

bana göre insanların bu konudaki bir diğer yanılgısı da aşkın ömür boyu süreceğine inanmaları. ama ilişki bittikten kısa bir süre aşk nefrete dönüşüyor yada normal bir arkadaş sevgisine dönüşüyor.

diyecek baska bırsey yok tamamen katılıyorum
SeN SeNİ SeVeNİ GöRmÜyECeK KaDaR KöRSeN OdA SaNa SeNİ SeVDiĞiNi SöYLeMeYeCeK KaDaR GuRuRLuDuR
Offline nnaazzllıı
[ ]
nnaazzllıı

# 2.6.2008 21:12:17
Alıntı : axi_nilly

bi gün biteceğini hiç aklımdan çıkarmıyorum asıl sorun o oluyo galiba
***sEnİ dÜşÜnMeK gÜzEL şEy***
Offline nocturnalfire
[ 2,5 saat sonra Sakarya`dayım.. ]
nocturnalfire

# 3.6.2008 23:42:01
gerçekten aşık olmayı kaçımız biliyor ?
onun için herkes kendini sorgulamalı.
sevgi, aşk.. hepsi güzel ama başka şeylerde lazım..
Offline LiLiPut
[ SeLiTa :) ]
LiLiPut

# 3.6.2008 23:59:38
Alıntı : axi_nilly

mutlaka bi gün bitecek olan şey aşk deil ...

sadece aşık olduğunu sandığın kişiye duyduğun aşk birgün bitebilir oda temellerini sağlam atmazsan ama içindeki aşk hiç bitmez illaki bi şekilde aşık olursun yani insanda daima aşık olma duygusu vardır hiç bitmez..

bence ...

konuya cevabım olarakta ...

zaten insan aşkta yanılgıların ne olduğunu bilebilseydi aşkta yanılgıya düşmezdi..

Offline robenvert
[ Can sıkıntısı.. ]
robenvert

# 4.6.2008 19:29:39
bir anlık kapılma sonra bonboş bir dünya elinde iki cocuk sonra sürünmeye devam
robenvert...! İnsan ya acılarını unutmasını, ya da kendi mezarını kazmasını bilmeli.
Offline JimJime
[ yokluğunda. ]
JimJime

# 11.5.2013 12:47:33
Bazen karşıdakinin aşkına o kadar güvenirsin ki ne yaparsan yap bu hiç değişmez sanırsın
Sanırım en büyük yanılgım bu oldu benim de
Bu hikâyeye bir son lazımdı.
Offline junior_shaitan
[ Dünya’nın en büyük yüküdür; Aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak ]
junior_shaitan

# 13.5.2013 10:37:18
aşka güvenmek başlı başına yanılqı zaten.
BANA SALDIRACAK GÜCÜ OLAN HERKESE GÜCÜM YETER !
Offline corcia
[ kRaLcIa I3£nim $uLtancIa ! .. ?(*v*)? I3öö (= ]
corcia

# 22.5.2013 20:15:53
Alıntı : junior_shaitan
aşka güvenmek başlı başına yanılqı zaten.

biL ki domuzLarın önüne inciLer seriLmez .. mücevherLerden sarrafLar anLar ancak ! başkası biLemez .. ne fark eder kör insan için eLmas da bir, cam da ! ... sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma ! ... ?(*v*)? I3öö
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS