Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Delirmeden Önce Son Karalananlar 5 - Askerlik
  • Sayfalar #
  • 1
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 19.5.2009 01:55:16
dedim ki kendi kendime "lan ben uzun zamandır delirmeden önce son sıçıktırılanlar yazmıyorum"
hayda...
oturdu kafama bi kıymık ya şimdi... zaten maksat vakit ölsün booolm! iştende ayrılmışım... takılalım gönlümüzce.

şimdi hacım durumu şöyle izah edeyim ben.
şahsen kafamı sikeyim demek istiyorum burdan, dedim. neden mi?
ikizler burcuyum, yükselenim terazi! hayatımdaki tüm boklukların ana sebebi bu... son altı ayda bunu farkettim. aslında bunu farkedince herşey daha kolay oldu ama öncesinde astrolojiye inanmıyordum. inandım! farkettim ki abi ben zaten doğuştan dengesizim! hayır allah`ın takdirini haşa sorgulamıyorum da... yarabbim daha güzel bir eziyet bulamadın mı? ulan iki zıt karakteri tek vucutta birleştirirsen kendinden başka herkese hayrı dokunur tabi.
bir yanım fırlama, bir yanım efendi. bir yanım sakin bir yanım serseri... bi öyle bi böyle.
kodumun durumu bir de inanılmaz empati yeteneği veriyor anlatamam sana! şimdi her türlü karakter hadisesini içimde barındırdığından dolayı bu mesele insana dair her boku anlayabiliyorsun. kötü yani bi yerde...
sırf bu empati yeteneği yüzünden tahsil edemediğim borçları biraz anlayışsız olup adamların kafasını ütüleyerek alabilsem ya da piç olmadan taksit taksit değil peşin alabilsem billahima zengindim.
hayır o borçları vermesemde zengin sayılırdım o da var... yani askerde aileme yük olmayım diye hayatımın son üç ayını itin götünde yaşamazdım iyi bir prim alayım da üç beş gelenlerle birlikte askerlik süresince kimseye müdana etmeyim diye...

yok abi nerden nereye geldi. kapitalist dünya`nın amına koyim ben. asrtolojiden giriyorsun, paradan çıkartıyor seni! neyse siktir edelim şimdi onu da abi durum berbat ya... nooolcak bu piyasaların hali! yazık acıyorum ya... valla.

hayır kafamı sikeyim part 2 şimdi. yine ikizler burcunun bokyemesi olarak her bi sikimi öğrenme arzusu içindeyim biliyomusun. bilmediğim birşey duyduysam direk araştırıcam, soruşturucam idiğini didiğini kurcalıcam. öyle de bi manyaklık var üzerimde. allah beni nasıl biliyorsa öyle etsin
şimdi bunun nesi kötü diyenlere anlatayım hacım.
şahsen baba tarafından arnavut olmamdan ötürü silahla doğup büyüdüm diyebilirim. hatta bir dönem taşıma ihtiyacı oldu falan... e sakarya tabi. neyse uzatmayalım! silah dediğin metalik şahsiyetin itini, götünü her bokunu bilirim diye iddia etmesemde az çok anlarım. temizlemek falan basit işler tamirine kadar gidebiliyorum. vallahi en son denediğimde (2 yıl önceydi o da) atıcılığımda iyiydi allah için. beretta tercihimdir her zaman! kabzası biraz kısa kalıyor ama ondaki göz-gez-arpacık uyumu çok başka be abi... dağıtamayalım konuyu beretta`ya sonra geçeriz. heh ne diyoduk. silahlar... iyidir ya aram. her türlü yani... akarı kokarı yok sonuçta birine sıkmadıkça. zaten nefsi müdaafa olmadıkça sıkmam. valla lan! içinizi rahat tutun.
ama abi sen silahlardan o kadar iyi anlıyorken neden antimilitarist oluyorsun bi anda! senin neyine be pezevenk. üstelik jandarma komando olacaksın şimdi! al ne bok yicen... girdi mi! girdi mi ! hee?? götümakıllı seniii!

o bu değil askerde g3 vermesinler abi bana... çok nazlı kodumun tüfeği. nem kapar tutukluk yapar, toz alır tutukluk yapar, ot olur bot olur tutukluk yapar! bazen canı sıkılır tutukluk yapar. tüfek canı isterse atıyo istemezse atmıyo lan! anaa... e çatışmada seslerle birlikte askerin kafası karışıyo diye keleşte vermiyolar. geriye 2 seçenek kalıyor. ya kannas ya da hk 33. kannas iyidir de abi cephe savaşı değil ki böyle bi sniper edalarına bürünesin! şimdi allah için snipe olmanında farklı bir karizması var be! düşünsene abi binlerce adam içinden 10-15 tanesin... herkes göt gibi g3 taşırken elinde kannas böyle.. bi havalar bi edalar! yakışır lan aslında bana. valla... olsa olurdu yani de bu durumda istemez abi. valla... yani bana zaten artık her yol güneydoğu ama kannas işi yaş! o yüzden versinler bana hk-33 ben paşa paşa yapayım askerliğimi... tüfeğin akarı yok kokarı yok, atarına atar her türlü. zaten dicem eğitim çavuşuna! dicem sikerim lan dicem... ben g3`le atmam amına koyim dicem! ya hk -33 getir ya da çarşı karışır hemşerim dicem. sakaryalı`yım psikopatım dicem... adamın amına korum lan dicem! o da beni 1 ay disko`ya kapatacak. ne güzel di mi.. ahahha
uçmamak lazım tabi. oraya bi gidiyosun abi şimdi, eğer asker çocuğu değilsen zaten tamamen yabancı olduğun bir alan. bi giriyosun elemanlar seni tavuk diye çağırıyo! hele eğitim alaylarında kalan tipler oluyo bazen... lan torun bi şafak söyle taşşaklarım serinlesin falan! abi vahim durum yani.. öyle salak gibi git diyorlar gidiyosun, gel diyorlar geliyosun. kal diyorlar kalıyosun... yat kalk! lan götünü aç dese komutan! sike sike açıyosun... yiyosa açma... açsanda açmasan da o an içine almış oluyosun zaten. * yani işin özü salağa bağlıyorsun ilk gidişte hemşerim... o yüzden uçmucaksın! sikerler adamı.

lan o değil de! varya acemilik döneminde devre altlarım gelicek diye sabredicem kafayı sıyırdıkça... öyle yok uğraşmayım çocuklar zaten yeni falan demicem alt devrelere! her türlü dalgamı, taşşağımı geçicem! hatta sırf o günlerin gelmesi hayaliyle sabredicem acemiliğe... evet! alt devreler gelcek, lan torun muhabbetleri :aljdgalkjsd
sanki üstler bana kıyıcak ta amq! ben alttakilere acıcam... hayır ben onlara acısam sanki onlar bi alt gelenlere yapmıcak! sikerim lan... hayır ezmem şimdi. askeriye içinde devrim propogandası yapıyo diye alırlar! mantık aramıcaksın abi! yapar bu pezevenkler. beklerim...
hayır abi şimdi bu ast-üst meselesi ya da ego problemi değil. askersin olm... gece 3-5 nöbette duruyosun, ısınmak için sigara falan zaten yakamıyosun, mıhlarlar adamı billaaama! hoş ben zaten kullanmıyorum o da ayrı bi mevzu.
sigara nerden çıktı amq ya! devre diyoduk.. heh... abi askerliğin bütün olayı o! devre... hele bir de kısa dönem yapanlar astek olmasına rağmen zerre ağırlığı yoktur ya... böyle gelir birşeyler söyler! adama direk çekersin siktiri... bu şafaktan sonra ben mi yapıcam amq git torunlardan birine söyle falan. başka eğlencesi mi var askerliğin olm.
hatun yok, tv yok, internet yok, kitap desen! ulan okumaya takatin yok. kafayı bi koyuyosun yastığa mışıl mışıl sızıyosun. hossura hossura uyuyosun.
bir türk erkeğinin hayatının en iğrenç ve en rahat dönemleri askerlikte geçendir. bak gidenler bilir... artık üst devre kalmayınca olayın seyri tamamen değişir. böyle kafanı yastığa koyarsın mışıl mışıl uyursun. tekbi düşünce yoktur kafanda... yok kira noldu, yok maaş zamanında yatıcak mı? elektrik faturasıda girdi çok fena.. yok çocuğu sabah okula götür. yok o , bu , şu.... yok hacım yok. valla yok. acemi birliği bitsin gitsin şerrefsizim yaycam götü. tek duam yazıcı, garson, mutfak görevlisi falan yapmasınlar! yoksa sıçtın... askerlik başlıyo bitiyo hep hazır kıtasın amq... e kötü tabi. şöyle sonuna doğru taşşak basıcak! kalkmıcan iştimaya falan... "- ya bi siktir git bu şafaktan sonra ne iştiması, uyucam ben amına koyim" tavırları falan...

neyse ya, gitçez yaççaz kakças yaççaz kakças yaççaz kakças askerlikte bitçek. en basit tanımıyla böyle tabi...
ben şimdiden botlarımı çalacak olana dümdüz giydiriyorum. çünkü çalıcaklar! o allah`ın emri... bak şimdi dayak yemeyen asker bile vardır. hakkaten vardır! ama kimse botları çalınmamış asker gösteremez. ha öyle bi asker varsa da bi paşanın emireri, şöförü falandır kesin... valla adamın götünden kan alırlar kamil kan!

o değil, ikizler diyordum. her boku bilcez ya amq! bilmediğimizi de kurcalıcaz ya... yok hacım yok buna da kafa derler bi yere kadar di mi! ama ben daha şimdiden acemilik bitsin, alt devrelerde gelsin, askerlik rahatlasın da bende kitap falan kurcalarım derdine düşüp ciddi ciddi kitap listesi yapmaya başladım.
olm harbi bende bi sorun var... git bi piçlikler çevir. askerliğin en güzel yanı o! yok... neymiş. kitap okucakmışım! aklıma gelen şeye bak... e ben boşuna mı diyorum kafamı sikeyim.

bi de, giderayak moderasyon tavrı yapmayın allasen... valla çekemicem.

yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 19.5.2009 02:05:34
olm ben ikizler burcunu iki yüzlü, puştumsu diye bilirdim (sözüm meclisten dışarı hipodan içeri)
o değilde sana g3 veren askeriyeyi seveler yavrum. sana g3 vermek pkkya asker eliyle c4 vermek gibi bişi lan hatta seni askere almak intihar. ben olsam sana ne yaparım biliyon mu? dur şimdi burda yazmiyim özel hayatımız ifşa olmasın perşembe günü bilahare açıklarım sana.

diplerden gelen not: bilahare düzgün yazdım. artistik yapma bide diplerden gelen not derken denizlerden gelen adam aklıma geldi. şahin k`yı getirin bana!
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 19.5.2009 02:06:56
buz gibi sulardan gelen g3 istermisin evren...
yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline Evo
[ "Sesinde ne var biliyor musun? // Söyleyemediğin sözcükler var.!" ]
Evo

# 19.5.2009 02:11:17
işim olmaz hipo. ne askeriyeyle, ne askerin malzemesiyle. çürük alcam lan ben. valla bak. hükümetten tanıdığım var bi tane genaral buldum. ona girecem aman ne diyorum onun nufusuna girecem.

hipo başımı belaya sokma olum benim. sonra askerlikten soğutmaya teşebbüsten idam ederler. olmaz olmaz demeyin şansınızı deneyin.
Gerçek olarak var olmadığım için, yaşamda ben yapmacık bir varlıktan, bir hiçten ibarettim; sevmeye ve sevilmeye, ancak beni sevmelerini istediğim ve baştan çıkarmak suretiyle sevmeye kalkıştığım kimselerden ödünç aldığım yapmacıklar ve sahtelikler yoluyla ulaşabilen bir ölüydüm.
Offline tweety
[ Uçurum Çiçeği ]
tweety

# 19.5.2009 02:42:36
abi kusura bakma ama bu kadar kufurle okunmaz bu. hepsini bir arada tutmak icin kendini cok mu kasiyorsun yoksa hic kasmadigin icin mi bu halde bu yazi cozemedim. hakkaten biyerinde artik bogh geldi. tamam rahat ol, takil kafana gore, yaz ama ortaliga yazdigin, okunacagini bildigin bir yaziyi bu kadar kufurle doldurmak hakkaten yanlis.

son olarak askerlikte de bu kadar " cesaretli" olabilecek misin merak ediyorum. hayir insan bu yaziyi okuduktan sonra beddua etmeden de edemiyo, isallah komutan dayagi yersin de " adam" olursun, askerligin kiymetini bilir, degerini anlarsin demek istiyo ama demicem: D

hayirli tezkereler simdiden, isallah dondugunde biraz "yontulmus" olursun: )


(uyarmissin moderator tavri yapmayin diye ama tamamen kisisel fikrim oldugu icin yazmak istedim yinede: ) )
Offline ozzy
[ Hayat sende saklı. Sende hayat varsa herkeste olacaktır! ]
ozzy

# 19.5.2009 08:41:55
recep ! istersen seve seve istemessen s.ke s.ke demekten başka bişey bırakmamışsın
....ooooOOOO|||Beni Bana Sor,Beni Bende Anla!|||OOOOoooo...
Offline mELankOLi
[ hmm.. ]
mELankOLi

# 19.5.2009 09:34:14
çok küçük yazmışın okunmuyor ama bi taraftan şey var tabi ikizler! kodumunun ikizi, empatizyan ruhsal enfeksiyonların da cabası.Askerliğe girmeyelim çok yıldan başlıyor.g3ten çıkmaya kalksak girdi evren girdi.
Çektir git şarkısıyla sonlandırırken, seviyorum lan seni saça.
Kendini Tanı Ey insan kılığındaki Tanrısal soy!
Offline MaLi
[ ]
MaLi

# 19.5.2009 11:54:05
oha bilmem nerene bilmem napıyım
nekadar uzun lan eve geçince okuyum artık (:
Vardır şerrimde ve-lakin kalanım hayırdır..
Offline ByHn
[ anahtar sözcüğü geri istiyorum lutfen lutfen ]
ByHn

# 19.5.2009 13:31:57
erkek arkadaşınla kahvede muhabbet ediyormuşsun gibi yazma şuraya diyorum ama nafile

Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin gelecekse tüm acılar biz razıyız senden gelsin bu sevdadan vaz geçersek Allah belamızı versin .......... .................... .............. .............. ............... ..................... millet zçarken foto çektiriyor elalemde süper çalışma diyor lan çok enteresan bi yer oldu burası....... kimseyi tanımadım ben benden daha güzel =))
Offline papa2.punk
[ kişisel bir şey ]
papa2.punk

# 19.5.2009 16:12:35
küfüre karşı değilim fekat bu kadar da koyulup çıkartılmaz ki bee. hayran kaldım vücüt fonksiyonlarına.
git öztletme kendini ama yine gel.
bakire bir gölgenin içinde...
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 19.5.2009 17:23:59
küfür isyandır. küfür kişinin kendi psikoloğudur. küfür esnasında insan kendi kendine terapi uygular...

şöyle sinirle dolduğunuzda sallayın afilli bi küfür
misal:
hassiktir beh ! diye..
bak altan erkekli onu bi filmde demişti, güzelde demişti! oradan kalmış aklımda!
üstelik yukarıda yazanlarda tek bir küfür yok.

bakın küfür şöyle birşey örneklerle açıklayım
evren senin ben ta götüne koyim (örnektir - kullanılamaz)
bu küfürdür
bir de türk halkına ait süpersonik bir özelliğimiz vardır ki o da : argo kelimelerin noktalama işareti niteliğinde kullanılması
o küfür değildir.
şunun gibi
hafız geçen gün gittik mekana amq(virgül) yeni mallar gelmiş! dedim verin ordan iki paket ot amq(virgül) piyasaya dağıtalım koduumun (ünlem) malını! piyasada iş görücekmi ona bi bakalım amq(nokta)

bakınız son derece ticari bir muhabbet. arkadaş piyasa araştırması maksadıyla ucuz bir fiyat ile ya da parasız piyasaya yeni getirdiği malını sürüyor. ortada birine küfür var mı? yok... hepsi noktalama.

yeniden hayata...
öpüyorum amq (noktalama)
yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline zuZzu!
[ Kuş kanadı kalem olsa yazılmaz benim derdim ]
zuZzu!

# 19.5.2009 17:39:06
bende ağustos gidiyorum hacıyatmaz borderline ı burçlara bağladım ben geçenlerde nasıl bi kafa yaşadıysam Askerlik şubesinde resim çektirmeye girdiğim oda da 9 günü kalmış askere çabuk geçer 9 gün dediğimde sinirli sinirli baktı , kafası geçer gibi yani Sonra dedi ki , sktminin 400 ü geçti de gerisi geçmek bilmiyor dedi , sen hele bi gitte dedi bu günü anarsın 400 gün sonra dedi Yat kalk yat kalk kitap çarelerim olucak bnm hacı öneriyorum sana sızma öyle hemen

Alman horoz versinler bana g3 yerine indire indire giderim allah kolaylık versin . Öpüorum amk ..
Eski nicki : hydRa ` zuZzu 2003~2011 Bir gün gelir geçer , bazı günler hiç mi hiç değişmezz...
Offline akirasensei
[ ALEM SARIŞINA ESMERE BEN HALAA LACİVERTİNE HAYRANIM ]
akirasensei

# 20.5.2009 11:26:04
ya güzel kardeşim bittiğindede gelmek istemezsiniz bak. Benim kadar rahat yaşayan bi adam olamazsınız. kiraymış çoluk çocukmuş paraymış tınlayan bi adam değildim. sorumluluk felan yalandı ne işim olur yaaaa dünyayla taaşşaak geçer yatar uyurdum yerdim parayı. tam hayatımın iş teklifni almışım. 80bin dolar teklif etmişler yattığım yer de. Sözleşme imzalamışım. Bi sabah bi telefon geldiiiii. Peder halay çekiyo evde. Ne oluyo lan dedim bizim mahkeme duvarı bünyeli adama. Benden kurtulacağına seviniyomuş babacım yaaaa. Bi anda sözleşme iptal ve 2 gün sonra bu rahat adam Kütahyada asker ocağında.Hasssstr.Bana 21 şubat 2006 da bi yatak verdiiler kütahyada 06 mayıs 2008 de o yataktan kalkıp eve geldim. hesapta cezaevi jandarmasıyım. 15 ay yazıcılık yaptım dağıtımlar açıklanıyo. Arka sıradan bi başladılar. hakkari şırnak bitlis muş ankara bilmem nere aha diyorum kurtulcam bu melun memleketten. Sıra bana gelince bi sessizlik oldu.

Başçavuş: Zafeeeeeeer
Akira: Emret komutanım
Başçavuş: Yar........ğı yedin oluuuuuum
Akira: (sevinçten uçuyorum ırak amı göndercek ne
Başçacuş: Cenenneme hoşgeldin aslanım
Akira: Pardon :(
Başçavuş: Lan gag git idareye adam et şu dosyaları bilgisayarı yazıcısın sen ne oturuyosun orda kadro
Akira: Beni s......ken yokmu lanbu taburda s....te öldürecek yokmuuuuuu

tabi s.s kanunundan yola çıkarak dağıtım iznini geçirdim başladım işe.
Allah razı olsun hem sikti hem sevde adam beni paşa gibiydim ama sabah 4te yatıp 6 da kalkıyodum. 90 gün işten yorgunluktan nerdeyse banyo yüzü görmedim. Çoraplar ayaktan çıkmıyodu çünkü koşturmaktan ayaklarımda parçalanmadık yer kalmamıştı. Ama sonra ailemi işimi düşünmediğim için sadece tek kayışı koparmış olarak döndüm geriye. Şimdi sadece kendi işimin maaşıyla geçiniyorum.Ekstra kalmadı.Allahıma şükürler olsun on numara askerlk yaptım a.q
ALEM SARIŞINA ESMERE BEN HALA LACİVERTİNE HASTAYIM
Offline PartyGirl
[ ]
PartyGirl

# 21.5.2009 01:56:04
İki şey söylemek isterim:

İlki, haklısın ikizler burcu erkeği berbattır, hiç sevmem, o da beni sevmesin hiç üzülmem lakin hayatını bu kadar çok burcunun özellikleriyle özleştirip yaşaman da yanlış ya. Ben dengesizim demek ki lanet olsun sana ikizler, zıt karakterlere bürünüyorum dombilisin ikizler, ışıklar kesildi adi ikizler, yolda yürürken boka bastım ayıpsın ikizler...Bu böyle gider ama bir burç bu kadar rencide edilmez ki canım! Ne şahsiyeti kaldı ne karizması ikizlerin. Yarın öbür gün genç ikizler erkekleri dayanışma derneği kapına dayansa halin nice olur sonra.

İkinci söylemek istediğim şey ise;
Zorunlu askerlik gibi bir dayatmanın hala Türk erkeklerinin başında olmasını son derece kanunsuz buluyorum ve bir takım duygusal ajitasyonlarla aromatize edilmiş bir borç gibi gösterilmesi de bir o kadar saçma... Gönüllü gitmek, askerlik yapmak isteyen gitsindir tabii ve hatta para da almasın bana ne! ama istemeyen insanları kolundan tutup zorla askere almak ve "vatan borcu" diye de paketine not iliştirip bir ülkedeki erkek çocuklarını daha doğarken bir borcun altına sokmak da nedir? Bu, hala aşamadığımız ve militer - otoriter devlet sistemimiz değişmedikçe de aşamayacağımız bir geri kalmışlıktır benim için.

Le mot que je retiens entre mes lèvres, est mon esclave. Celui que je prononce, est mon maître.
Offline HIPHOPotam
[ uh senin neneğun... ]
HIPHOPotam

# 21.5.2009 14:11:15
particanım, gül güzelim =Pp.
yahu 15 ay postlarına hasret kalıcam, gider ayak antimilitarist damarımı çoşturma istersen. zira ben kendi içimde onunla yüzleştim, hallettik! anlaştık... bi orta yol bulduk daha cici şeyler yaz o yüzden sen.

o değil dünyeeaa evine girdim.
g 3 minevver ile...
anlaşmalı ilişki de olsa 15 ay beraberiz. bakalım bakalım.
=D

yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline offodicorse
[ Hayat sen ne garipsin... ]
offodicorse

# 24.5.2009 16:57:27
anayasa dersinde "ne, nasıl yani?" dedirten konulardan birisi askerlik benim açımdan. hem anaysadavatani göre için "her türkün hakkı ve görevidir" yazar, sadece erkeği kapsar, hemde ister "silahlı kuvvetler" ister "kamu hizmeti" şeklinde yerine getirilebilineceği yazar ve bunun kanunla düzenlendiğini belirtilir...fakat öyle bir kanun hiç bir zaman çıkarılmaz...buna dayanarak vicdani red yapan adam bunun için hapis yatar sonra askere gönderilir ha itiraz etmeye devam ederse ömrünün 8 yılı hapislerde geçer...bu kadar isyan yaratması şaşırılınacak bir durum değil...

ortak bir noktanız var fark ettiysen: AY`de senin gibi kendi kendisi ile çelişiyor...ikizler burcu olmalı...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS