Arama


Şu anda SanalCafe.com Forumlarını okuyorsun. Eğer sen de “Benim de söyleyeceklerim var!” diyorsan, hemen facebook connecti kullanarak 10 sn de aramıza katılabilirsin.
Menu Buyuk Ust
Forum RSS  Arama Arama
Kandil Dümdüz !
  • Sayfalar #
  • 1
Offline HIPHOPotam
[ ]
HIPHOPotam

# 17.12.2007 07:06:31
az önce sabah haberlerinde izledim ve hemen kurmaylığın sitesine baktım, buyurun kurmaylığın basın açıklaması.

Irak`ın kuzeyindeki Zap, Avaşin, Hakurk bölgeleri ile derinlikteki Kandil Dağı`nın Irak tarafında kalan kesimlerinde tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedefler, Türk Hava Kuvvetleri savaş uçaklarının 16 Aralık 2007 günü saat 01:00`dan itibaren uyguladığı, geniş kapsamlı bir hava harekatı ile vurulmuştur.

Hava harekatına katılan uçaklarımız, saat 04:15 itibarıyla emniyetli bir şekilde üslerine dönmüşlerdir.

Uçakların operasyon bölgesini terk etmelerini müteakip, Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı uzun menzilli silahlarla, Irak`ın kuzeyinde belirlenmiş hedeflerin ateş altına alınmasına devam edilmiştir.

Türk Silahlı Kuvvetlerine verilen yetki çerçevesinde icra edilen operasyonlar, askeri ihtiyacın gereklerine göre kararlılıkla devam edecektir. Baştan beri açıklandığı gibi, operasyonlar tamamen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne yönelik olup; Irak`ın kuzeyinde yaşayan halka ve düşmanca harekette bulunmayan yerel gruplara karşı değildir.

Genelkurmay Başkanlığınca daha önce duyurulduğu gibi, değerli basın mensuplarının operasyon alanlarına girmemeleri, can güvenlikleri açısından önem arz etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.http://www.tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_1_Basin_Yayin_Faaliyetleri/10_1_Basin_Aciklamalari/2007/BA_37.html
___

ayrıca uçakların geri dönmesinin hemen ardından saat 05.00 dan itibaren yoğun topçu ateşi de başlatılmış.


Takipteyiz.

yokluğum türk varlığına armağan olsun.
Offline evil
[ Gidici... ]
evil

# 17.12.2007 10:11:13
Dalın uleyyynnn
Pul koleksiyonumu görmek istermisin ?
Offline onetreehill
[ hahahhaaböhüüüh ahahhaböhüüüüüü ü ]
onetreehill

# 17.12.2007 10:27:11
başarılı bir operasyon...
harekatta çekilen ilk fotoğraf,

Nesnelerin çekiciliği bize dokunmadıkları ölçüdedir.hayat hiçbir zaman güzel değildir;güzel olan hayat üzerine yapılmış betimlemelerdir sadece-- Schopenhauer
Offline MeTo
[ ]
MeTo

# 17.12.2007 12:32:46
Karayılan öldü diye bi duyum var ama inşallah doğrudur. Tabi bu pkk nın bir stratejisi de olabilir. Ancak hepsi kendi kanlarında can verecek. TSK ile gurur duyuyorum.
Ölümlerle eğlenen Tunç yürekli Türkleriz...
Offline MeTo
[ ]
MeTo

# 17.12.2007 12:39:10
01 Murat Karayılan Öldü mü?

Büyükanıt Paşa`nın BBG evine benzettiği PKK`nın 1 numaralı isminin öldüğü iddia ediliyor

PKK`nın elebaşı Murat Karayılan ile örgütün silahlı kanadının sözde sorumlusu olduğu bilinen Behoz Erdal kod adlı Feyman Hüseyin`in Avrupa ve Kuzey Irak içinde PKK`lılarla uydu telefon ve telsizle yaptığı görüşmelerden bulunduğu yerler saptandı. Bu istihbaratın ardından Diyarbakır ve diğer üstlerden kalkan F-16 savaş uçakları belirlenen koordinatları sistemli olarak bombaladı. Operasyonda Kandil Dağı ve Zap Kampı`nda PKK`lıların kullandığı ve ana karargahın da bulunduğu bir çok nokta yerle bir edildi.

Operasyon`da PKK`nın elebaşı Murat Karayılan`ın öldürüldüğü iddia ediliyor

Ölümlerle eğlenen Tunç yürekli Türkleriz...
Offline er9s
[ ]
er9s

# 17.12.2007 14:33:28
YA ORDA TERÖRİSTMİ KALDI,ZAMANINDA YAPCAKLARDI,ADAMLARA BAGIRA BAGIRA Bİ ZGELİYORUZ KACIN DİYOLAR KAC AYDIR ONDAN SONRA GİDİP İKİ BOMBA ATIP BASARILI OPERASYON KOYUYOLAR ADINI SACMALAMASINLAR,DÜNYAYA REZİL OLDUK ZATEN...
  • Sayfalar #
  • 1
cevap yaz
Kalın   İtalik   Altı Çizgili   Üstü Çizgili   Sola Yatık   Ortala   Sağa Yatık   Link  Resim   YouTUBE  MetaCafe   Öpücük Alkış Kafası Karışık Ağlayan Sırıtan Gülümse | İfadeler
Buyuk Menu Alt
Site Haritası

Facebook Twitter RSS